Sayfa 63/63 İlkİlk ... 1353616263
Arama sonucu : 503 madde; 497 - 503 arası.

Konu: Dostumuz uzunvadeci vefat etmiştir. Üzgünüz

Esas

iki gun once vefatinin uzerinden tam iki yil gecmis oluyor sanirim...rahat uyusun...saygiyla aniyorum kendilerini...

Esas

evet tam 2 yıl olmuş..allah cc gani gani rahmet etsin..kişilik sahibi, olgun bir dost idi..onun vefatından tam 8 ay sonrada benim can kardeşim yavuz selim sipahi de vefat etmişdi..ölüm böyledir, tüm lezzetleri yarıda keser..tokat gibi vurur yüzüne adem oğlunun, misafir olduğu, geçici adresinden, daimi adresine,. rabbine gideceğini...

tüm önden gidenlere rahmetler olsun..

geride kalanlarada, uzun,mutlu,dolu dolu bir ömür sonunda, affetmiş ve kızmayan, bir rabbi rahim, geniş bir cennet diliyorum..amin...

Esas

siz kendisini sahsen taniyor muydunuz acaba sn. krokodil?

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    ANKARA-ORDU
    Gönderi
    1,697

Esas

Allah (CC) gani gani rahmet eylesin...

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,052

Esas

Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    28 Eylül 2006 olarak aktarılmıştı.. Neredeyse 2 yıl olmuş, günler su gibi akıp gidiyor..
    Gerçekten öyle Sn.ayyan zaman su gibi akıp gidiyor, 2 yıl ne zaman bitti ne oldu anlamak mümkün değil... kendisini sitesinden takip ederdim, YO değerleri ve takibi konusunda büyük çalışmaları olmuştu, zamansız gitti belki birçok sevdiğimiz gibi... Allah Rahmet Eylesin... Hiç tanımasam da kendisini kendi gitti ismi kaldı yadigar...

Esas

Tanımıyorum ama ALLAH rahmet eylesin dostlar...

7. Esas

Uzun vadecilerin kaçınılmaz sonu bu maalesef dostlar

Sayfa 63/63 İlkİlk ... 1353616263

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •