Sayfa 2/374 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2986 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

Esas

Yeni bir imar çalışması..Yeni bir sayfa..Yeni bir başlangıç..
    Geçmişi bırakmak lazım artık..

Esas

**Asalaklarin bulasmayacagi bir topik dilegi ile hayirli olsun.

Esas

imar da yeni topik te hayırlı olsun,sayın Tertip bey size ilk soruyu da ben sorıyim bari benim yakupabdal 1159 parselde ufak bir yerim var,buranın fiat ve konumu hakkında bilgi paylaşabilirmisiniz,bir de sayın Oğuzhan Oğuz bey sizden bi ricam olacak karataş 1004 te bir arsam var ama belediyede çıkan 1/5000 lik grafikte parselleri bulamadım ,bildiğim kadarıyla sizde haritalar var 1004 ün yerini gösterebilirmisiniz acaba şimdiden teşekkürler

4. Esas

Yeni platform hayırlı olsun.

5. Esas

arkadaşlar ben yaylabağcı olduğumu hiçbir zaman söylemedim , kapanan formdaki mühye 895 - 896 ile ilgili yazıma bakarsanız anlaşılır . burda birilerine mühye parsellerine tu kaka yaptırarak karataşı övdürüp rant sağlatmayız . ozaman karataş ta tek başına forum başlığı açsın . mühye ve y.abdalın sırtına binerek şov yapamazsınız . mühye 895 - 896 cı arkadaşları acilen topiğe davet ediyorum . tek başıma mühye 895-896 yı savunmakta bu 30 - 40 kişilik gruba karşı zorlanırım . 895-896 ları bunlara av malzemesi yaptırmayalım ,

Esas

lütfen başlığa uygun bilgileri paylaşalım....

geçmiş kapanan başlıkta kaldı. dileyen gidip okusun...

"şimdi yeni şeyler söylemek lazım cancağızım.." Hz.Mevlana

Arkadaşlar Yakupabdalın bazı bölgeleri içinde imar planlaması olduğuna dair söylentiler var bu konuda detaylı bilgisi olan var mı?

7. Esas

Sayın GÜNEYSU haksızlık oldu..dün akşam 4-5 ayrı başlık açalım demiştiniz. yaylabağ ,karataş ,y.abdal ,mühye bölgesine yatırım yapanların profili aynı grup insanlardan oluşur , karataşçılar bu seferde y.abdal ve mühyeyi anti propaganda yaparak kendi yatırımlarını şişirecekler . diğer bölgelere yatırımı engelleyeceklerdir MALLARINA KARATAŞLARINA OKADAR GÜVENİYORLARSA DÜN AKŞAM DEDİĞİNİZ GİBİ KARATAŞA da ayrı başlık açmanızı rica ediyorum. lütfen bu kişillere mühye ve y.abdalı rantları için malzeme yaptırmayalım.

Esas

Alıntı Originally Posted by MikroAnaliz Yazıyı Oku
    Sayın GÜNEYSU haksızlık oldu..dün akşam 4-5 ayrı başlık açalım demiştiniz. yaylabağ ,karataş ,y.abdal ,mühye bölgesine yatırım yapanların profili aynı grup insanlardan oluşur , karataşçılar bu seferde y.abdal ve mühyeyi anti propaganda yaparak kendi yatırımlarını şişirecekler . diğer bölgelere yatırımı engelleyeceklerdir MALLARINA KARATAŞLARINA OKADAR GÜVENİYORLARSA DÜN AKŞAM DEDİĞİNİZ GİBİ KARATAŞA da ayrı başlık açmanızı rica ediyorum. lütfen bu kişillere mühye ve y.abdalı rantları için malzeme yaptırmayalım.

Başlık açma serbest... kendin açabilirsin moderatörden istemene gerek yok... tabii oraya gelip tenezzül eden olursa devam eder değilse yerinde sayar..

Sayfa 2/374 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •