Sayfa 272/374 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 2986 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

Esas

Alıntı Originally Posted by mertkan123 Yazıyı Oku
    Sayin Terip, Arkadaslar,

bizim eskisiyle Mühye 501 parselde 2000m2 yerimiz simdi 29527 Ada 3 nolu parsel olmus. AKS ile sözlesme yaptigimiz icin 20.000m2 üzeri bir yer (22.618m2).

Benim anlamadigim, E=1.4 yaziyor (yencok serbest) AKSin bize gönerdigi harita bilgisinde. Ama anlasmaya göre 2.1 olmasi gerekiyordu?

Bilen varsa, acikliga kavustura bilirse memnun olurum.

Tesekkürler
    **En saglami tekrar AKS sa sormak.Burdan size aciklayici bilgi vermek zor

Esas

Otoban altında fırsatı kaçıran arkadaşlar, görüyorum ki yatırımdan uzaklaşmaya fırsatı kaçırdık düsüncesine kapılmışlar. Sizlere tavsiyem otoban üstünde yatırıma devam edin otoban altının imar tapuları dağıldığında ufak yapılaşma hareketleri başladığında otoban üstü hareketlenecek ve benim yılllardır değişmeyen bölgeye bakış açıma göre otoban üstünün arazisi manzarası otoban altından daha güzel. Birkaç yıl belki daha yakın zamanda otoban üstüne de güç yetmeyecek, bölgedeki arazi fiyatları alıp başını gidecek. 20 yıldır bölgede alıp satan birisi olarak ilk defa şu birkaç parselde kösede dursun satmayım diyorum. Bu gün 3 liraya sattığım yeri yarın 5 liraya yerine koyamıyorum.

Ankara bir tarafı Temelli, Polatlıya dayanmış Pursaklar almış basını gitmiş, Çakırlar, Yuva, Bağlum zaten yıllardır yukarı ivmede. Baktığımızda tek merkeze yakın bölge burası kalmış rant paylaşılamıyordu yılarca olan yatırımcıya oldu, artık ipin ucu söküldü gerisi gelecek...

Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

Esas

Tüm parsellerde 1.4 yazıyor ancak plan notları geçerli bu durumda. Plan notlarında gereken açıklama yapılmış.

4. Esas

Sn. Yücesan özelden size bir mesaj atmıştım bakabilirseniz sevinirim. Selamlar

Esas

Sayin Tetip;

Verilen arsanin eski tarla haliyle yerinde 1135 parsel varmis, yani benim eski Karatas-7 numaram yeni haliyle arsa olarak 1135 numaranin yerine kaymis, emsal=2.00 buyuk parsel. (20266m).
    Degerlendirmenizi bun agore tejrar rica ediyorum, sagolun.

Alıntı Originally Posted by tertip Yazıyı Oku
    **Yeni parsel 29562 nin bulundugu yerdeki eski parsel numarasini verin, ona gore mukayese edelim

Esas

Alıntı Originally Posted by cck80 Yazıyı Oku
    Sayin Tetip;

Verilen arsanin eski tarla haliyle yerinde 1135 parsel varmis, yani benim eski Karatas-7 numaram yeni haliyle arsa olarak 1135 numaranin yerine kaymis, emsal=2.00 buyuk parsel. (20266m).
    Degerlendirmenizi bun agore tejrar rica ediyorum, sagolun.
    **1135 in bulundugu alan 7 den daha iyi, cunki mevcut Karatas koy yoluna cok yakin. Bu yol bolgeyi Imrahor vadisi ile cekici alan olan Sinpasa baglayan ana yol. Yeni yerlesim calismalarinda ana yollara yakinlik, ve ticari ve kamu kuruluslarina olan uzaklik arsa tercihi acisindan yapilan ana kriterler. O bakimdan daha iyi yerdesiniz,
    hayirli olsun

7. Esas

Alıntı Originally Posted by Yücesan Yazıyı Oku
    Otoban altında fırsatı kaçıran arkadaşlar, görüyorum ki yatırımdan uzaklaşmaya fırsatı kaçırdık düsüncesine kapılmışlar. Sizlere tavsiyem otoban üstünde yatırıma devam edin otoban altının imar tapuları dağıldığında ufak yapılaşma hareketleri başladığında otoban üstü hareketlenecek ve benim yılllardır değişmeyen bölgeye bakış açıma göre otoban üstünün arazisi manzarası otoban altından daha güzel. Birkaç yıl belki daha yakın zamanda otoban üstüne de güç yetmeyecek, bölgedeki arazi fiyatları alıp başını gidecek. 20 yıldır bölgede alıp satan birisi olarak ilk defa şu birkaç parselde kösede dursun satmayım diyorum. Bu gün 3 liraya sattığım yeri yarın 5 liraya yerine koyamıyorum.

Ankara bir tarafı Temelli, Polatlıya dayanmış Pursaklar almış basını gitmiş, Çakırlar, Yuva, Bağlum zaten yıllardır yukarı ivmede. Baktığımızda tek merkeze yakın bölge burası kalmış rant paylaşılamıyordu yılarca olan yatırımcıya oldu, artık ipin ucu söküldü gerisi gelecek...

Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95
    sayın yucesan baglum kösrelıkte bag vasıflı yerım var 1700m2 buralara ımar ne zaman gelır acaba yada bu yer hakkında ne dusunuyorsunuz.ımara sıfır konumda hemen 100 metre ılersınde vılla ımarlı arsalar mevcut.tskler

Esas

Albayrak5561 Bağlum bölgesiyle ilgili bir bilgim yok. Uzun süredir diğer bölgelerden aktif olarak cekildik. Öncelikli olarak Karataş ve Mühye odaklı calışmaktayız.

Sayfa 272/374 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •