Sayfa 274/374 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324 ... SonSon
Arama sonucu : 2986 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Esas

Arkadaslar, sayin tertip,

Avusturya da yasiyorum ve bizim de o bölgede (Karatas, Imrahor, Mühye) arsalarimiz var.
    Hisserdarlamizi nasil ögrenebilirim? Isim Adres, arsabüyüklügü (m2), ...?

Mesela eski Mühye 501 yeni hali ile 29527/3 icin.

Cevaplariniz icin simdiden tesekkürler

Esas

Alıntı Originally Posted by mertkan123 Yazıyı Oku
    Arkadaslar, sayin tertip,

Avusturya da yasiyorum ve bizim de o bölgede (Karatas, Imrahor, Mühye) arsalarimiz var.
    Hisserdarlamizi nasil ögrenebilirim? Isim Adres, arsabüyüklügü (m2), ...?

Mesela eski Mühye 501 yeni hali ile 29527/3 icin.

Cevaplariniz icin simdiden tesekkürler
    *Her halde bu noktada en kolay yol AKS ile telefon veya e maille temas kurup bilgi almak. Yardimci olacaklarini tahmin ederim

3. Esas

Yakupabdal 488 parselde 210m2 hissemi satılıktır.7500 TL

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by athaback Yazıyı Oku
    Yakupabdal 488 parselde 210m2 hissemi satılıktır.7500 TL

fıyatı ne kadar ozelden yazarmısınız.

5. Esas

Fiyat yazılı.7500 TL

6. Esas

Degerli forum uyelerine bir sorum olacak cevap alabilirsem sevinirim. Yaylabag da bazi parsellerde saniyorum 2015 Mayis ayinda bir calisma yapilmis ve parsel buyuklukleri kuculmus. Bu kuculmeler bazi parsellerde neredeyse yari yariyayi buluyor. E-devlet den girip baktigimizda uzerimizdeki tarla gayrimenkulune ait hisseler ayni kalmasina ragmen o parselin yuzolcumu kucultuldugunden bize dusen miktar da azalmis. Aciklama olarak da "3402 S.Y.nın 22/A Md. Gereğince Yenilemenin Tescili " denilmis. Yapilan calisma ne olursa olsun vatandasin mulkunun bir kisminin kagit ustunde kendisinin haberi olmadan elinden alinmasi anlamina gelen bu uygulama ile karsilasan baska forum uyeleri var mi diye merak ediyorum.
    Konu ile ilgili tavsiyem bu bolgede arazisi olanlarin e-devlet den yada tapudan kendilerininkini de kontrol etmeleri yoksa elinizdeki tapu ne olursa olsun arazinizin size dusen kismi dusmus olabilir.
    Bu konu ile bilgisi olan arkadaslarimizdan ne yapabilecegimize dair bir gorus ve tavsiye alabilirsek cok sevinirim.
    Saygilarimla

Esas

Merhabalar öncelikle herkeze otoban altına inşaat makinaları tahminen ne zaman iner acaba abb ne zaman başlar çalışmalara ?? bu arada son gelen projenin renklendirilmiş halini paylaşıyorum teşekkürler..

[IMG]C:\Users\grafik\Desktop\KANAL ANKARA SON.jpg[/IMG]

Esas

[IMG][/IMG]
    http://hizliresim.com/Jk8r95
    http://i.hizliresim.com/Jk8r95.jpg

haritanın tamamını kaliteli bir şekilde indirmek için linki atıyorum pdf hali burdadır indirebilirsniz.

http://dosya.web.tr/OPdb3O

Sayfa 274/374 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •