Sayfa 324/374 İlkİlk ... 224274314322323324325326334 ... SonSon
Arama sonucu : 2986 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Esas

sayın themaniac selamlar benim yakupabdal 1195 de arsam var imar durumunu ve metre fiatını ögrenebilirmiyim

2. Esas

gülbay 27/02/2016 SAYIN Tertip, Öncelikle selamlarımı iletiyorum.
    Sizdeki sabır ve hoş görüye hayranım. Her forum üyesinin sorduğu sorulara sabırla ve hoşgörüyle cevaplar verdiğiniz için size teşekkür ediyorum.
    İki gün önce Ankara Büyükşehir Belediyesi üst düzey yönetici arkadaşımı ziyarete gittim. Karataş için bilgi aldım. Sezon açıldığında (NİSAN AYINDA) Karataş ta imarı geçen yerlerde yol çalışmalarına ve boğaz projelerine başlanacağını söyledi. Çalışmaların başlaması çok yakın.Sizlerle bu sevinçli haberi paylaşmak istedim. Kendisine 30 yıldır bekliyorum yolun altında yerim yok. Yerlerim yolun üst taraflarında dedim ve bana 30 yıl beklemişsin, Karataş için start verildi. Karataş'ın kısa süre içersin de her yerinin değerleneceğini, imar geçeceğini söyledi. 30 yıl beklemişsin en fazla 3 yıl daha bekle sakın yerlerini satma dedi. Bende bu müjdeli haberleri siz sayın arkadaşım ve forum üyeleri ile paylaşmak istedim. Kimse mecbur kalmadıkça değerinin altında yerlerini satmasın. Ayrıca AŞTİ ile ilgili de ihale çalışmaları başlamış ve 3-4 aya kadar ihaleye çıkacağını söyledi. Böylece yakupabdal ın da değerleneceğini tahmin ediyorum. Sevgiler selamlar.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih GÖKÇEK twitter da yapmış olduğu paylaşımla yol ve kanal çalışmalarına bu ay içersin de başlanacağını duyurmuştur. Böylelikle Yukarıda yazmış olduğum açıklamaların doğruluğu ortaya çıkmış olup,tüm Karataş yatırımcılarına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Ayrıca Facebook Güney Ankara Grubundaki arkadaşlar da benim yazdığım yazımı alıntı yaparak paylaşmışlar, en azından Gülbay a bir teşekkür etme borçlarının olduğu düşünüyorum.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by taylan Yazıyı Oku
    Sn.Gulbay,belediyeye gittiginizde gorustugunuz arkadasiniz otobanustunun kac etapta olacagini da soyledi mi?Plan genislemeyecek diyorlar ama ben genisleyebilecegi hissiyatindayim.Ender bey gelene kadar forumu canli tutalim.
    Sayın Taylan, forum 290-295-308 sayfalara bakarsanız yolun üstü ile ilgili açıklamalarımı göreceksiniz. Selamlar

Esas

Sayın Gülbay vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederiz... bizi aydınlatıyorsunuz tabi haber sitelerinden daha erken öğrenme şansımız olduğu için tekrar teşekkür ederiz.

Esas

Umarim bahsettiginiz gibi olur ama gerek plani hazirlayan firma gerek yaptigim gorusmelerde kimsede genisleyecegi hissiyatini gormedim.Zahmetiniz icin tesekkurler.Bende bahsettiginiz gibi olmasini yurekten dileyenlerdenim.Saglicakla kalin.

Esas

Alıntı Originally Posted by tertip Yazıyı Oku
    *Sayin Macron

Bolge ile ilgili haritalari depoladigim disk te erisim sorunu var. O yuzden haritalari acamiyorum. Sorunu cozunce sorunuzu yanitlayacagim.
    Kusura bakmayin
    Sayın tertip,

286' daki yerim için tekrar rahatsız ettim sizi,

Sanıyorum proje kapsamında değil,
    Eğer değilse gelecekte kapsam içine girebilirmi,

Satmak istesem şu an m2 fiyatları nedir acaba,
    Çok Teşekkür ederim..

7. Esas

Alıntı Originally Posted by Menkul-Kıymet Yazıyı Oku
    Sn. Gülbay ortada mimarlar odası ve çankaya belediyesinin ankara boğazı ve karataş-mühye imarı hususlarında açtığı davalar var. Sizin ABB deki arkadaşınız bu konuda ne diyor? Üstelik bilirkişi raporuda çankaya belediyesi ve mimarlar odasını destekler mahiyetde. Ben bu davaların işi geciktireceğini tahmin ediyorum. İnşaALLAH tahminimde yanılırım.
    Sayın Menkul- Kıymet Mimarlar odasının Ulus kentsel dönüşüm projesi ile ilgili açtığı dava Danıştay tarafından red edilmiş, Ankara Büyükşehir Belediyesi lehine karar çıkmıştır. Danıştay ın vermiş olduğu bu kararla Mimarlar Odasının açtığı tüm davalar düşmüştür. Herkes artık kendi işine bakacaktır. Kafanızı böyle şeylerle yormayın. Eğer gerçekten yatırımınız varsa kuşkularınızı bir kenara bırakın ve rahat olun . Karataş imarının keyfini çıkarın. Karataş için start verildi, Allah tan başka kimse engelleyemez. Selamlar

8. Esas

Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    gülbay 27/02/2016 SAYIN Tertip, Öncelikle selamlarımı iletiyorum.
    Sizdeki sabır ve hoş görüye hayranım. Her forum üyesinin sorduğu sorulara sabırla ve hoşgörüyle cevaplar verdiğiniz için size teşekkür ediyorum.
    İki gün önce Ankara Büyükşehir Belediyesi üst düzey yönetici arkadaşımı ziyarete gittim. Karataş için bilgi aldım. Sezon açıldığında (NİSAN AYINDA) Karataş ta imarı geçen yerlerde yol çalışmalarına ve boğaz projelerine başlanacağını söyledi. Çalışmaların başlaması çok yakın.Sizlerle bu sevinçli haberi paylaşmak istedim. Kendisine 30 yıldır bekliyorum yolun altında yerim yok. Yerlerim yolun üst taraflarında dedim ve bana 30 yıl beklemişsin, Karataş için start verildi. Karataş'ın kısa süre içersin de her yerinin değerleneceğini, imar geçeceğini söyledi. 30 yıl beklemişsin en fazla 3 yıl daha bekle sakın yerlerini satma dedi. Bende bu müjdeli haberleri siz sayın arkadaşım ve forum üyeleri ile paylaşmak istedim. Kimse mecbur kalmadıkça değerinin altında yerlerini satmasın. Ayrıca AŞTİ ile ilgili de ihale çalışmaları başlamış ve 3-4 aya kadar ihaleye çıkacağını söyledi. Böylece yakupabdal ın da değerleneceğini tahmin ediyorum. Sevgiler selamlar.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih GÖKÇEK twitter da yapmış olduğu paylaşımla yol ve kanal çalışmalarına bu ay içersin de başlanacağını duyurmuştur. Böylelikle Yukarıda yazmış olduğum açıklamaların doğruluğu ortaya çıkmış olup,tüm Karataş yatırımcılarına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Ayrıca Facebook Güney Ankara Grubundaki arkadaşlar da benim yazdığım yazımı alıntı yaparak paylaşmışlar, en azından Gülbay a bir teşekkür etme borçlarının olduğu düşünüyorum.
    Sayin Gulbay - hepimiz size tesekur ederiz biligiler icin. bide Facebook gruptaki arkadaslar buraya yazamamislar - onlar adinada size tesekur ediyoruz.

Sayfa 324/374 İlkİlk ... 224274314322323324325326334 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •