Sayfa 1/537 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4291 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,302

Esas Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Diğerinin kapanacağı bildirildiğinden ''Ankara'da nereden arsa alınabilir'' topiğine buradan devam edelim. Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
    Selamlar

.

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    Jetlerin üzerinden alçak geçtiği semtte
    Gönderi
    2,391

Esas

Kolay gelsin sevgili Serhan Bey...

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,302

Esas

Sevgili OnurGururSeref;
    Teşekkür ederim. Mukabiliyle kolaylıklar dilerim.
    Selamlar

.

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,302

Esas

Merhaba,
    Dodurga da yüksek yoğunlukla planlanan bölge olan Mia kulvarında açılacak bulvara cephe ada içerisinde 500 m² hisse satılıktır. Fiyat olarak 40 bin istenmektedir. İlgilenenler .532 5544294 den geniş bilgi alabilirler. Sağlıkla kalınız.
    Selamlar

.

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    Gönderi
    2,391

Esas

En sonunda % 99 net kararımı verdim; Ayaş'tan 4-5 dönüm tarla alıp, meyve yetiştirmeye minik bir de ev yapıp, içini orta hallice döşeyip, haftasonları kafa boşaltmaya oraya gitmeye karar verdim.. Kimbilir sonrasında aklıma başka ne cin fikirler gelir, ben boş durmam )) Lütfen, Ayaş'ta (merkezi olacak, bereket, tekke vs koyler degil) yeri olup da satmayı düşünenler yazsınlar. Teşekkürler..

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,302

Esas

Sevgili OnurGururSeref;
    Yatırım kararınız hayırlı olsun. Ayaş konusunda diğer seçeneklerinize ek olarak nacizane bir önerim olacak. Hedeflediğiniz yerlerin yanında Ayaş yerleşkesinin hemen güneyinde yeni bir kulvar açılacak ve Ayaş ın güney doğusundan devam ederek ana yerleşkeye bağlanacak. Bu öneri resmi onay almıştır. Şu an için bu kulvarda yol bulunmuyor. Ancak bölgeye bu halde iken yatırım yapılması ileriye dönük avantajlar sağlayacaktır bunu değerlendirmek isteyen dostlar için bilgiyi paylaşmak istedim. Sağlıkla kalınız.
    Selamlar

.

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    Gönderi
    2,391

Esas

Saygıdeğer Serhan Bey, yardımınız için çok teşekkürler ederim. Acaba bu yeni kulvar için köy adları da zikredebiliyor musunuz? Mesela Sinanlı kasabasına ne kadar yakın? Bir de Ayaş yerleşkesinden kastınız hangi noktaları?

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,302

Esas

Sevgili OnurGururSeref;
    Yeni yolun Sinanlı nın doğusunda yer alan göletin kuzey ucundan doğuya yani Yenikayıya doğru uzanarak Golf Klübü hizasına gelince güneye ve sonrasında tekrar doğuya istikamet alarak mevcut Ayaş yoluna bağlanması önerilmiştir. Yerleşke ifadesiyle anlatmak istediğim mevcut Ayaş İlçesinin imar alanlarıdır. Eğer yeri ve kulvarı tespit etmekte güçlük yaşarsanız uydu - plan ekseninde beraber inceleyebiliriz. Sağllıkla kalınız.
    Selamlar

.

Sayfa 1/537 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •