Arama sonucu : 3 madde; 1 - 3 arası.

Konu: Elysıum-2013

Esas Elysıum-2013

dün izledim.

iyi.

son yıllarda benzer konulu daha doğrusu benzer tür diyeg şuğa (bilim kurgu fantastik+politik+macera) filmlerden biri. bi 5 yıl önce filan olsaydı daha ilgi çekici olurdu, ama biraz doygunluk var gibi seyirci olarak kendimde gördüğüm. netekim aksiyon sahneleri bilimkurgu olmasına rağmen iyiydi ama azdı. bi de bu türden filmlerde karanlık sahnelere çok sarıyorlar. daha çok detaydan kaçmak için herhal.

yine de fena değil. met baya şişmiş. met nere gidiyor diye bi soru.

politik kısım biraz es geçilmiş. daha çok donanım isterüg.

çocukluk anısı da çocukluk anısı. ne bu ya. bi tadında bırakılsaymış. ikide bir gereksiz anıya fazlaca sarış. ama o çocuk met'e hakkaten benziyodu ha.

dediğimiz gibi daha çok senaryosal kurgu-derinlik ve daha çok aksiyon istiyo göynüm. bi de daa karmaşık karakterler. o gizli görevli eleman bi dakkada gargamel oldu çıktı.
    ve bilinmeyen factörü. herşey ayan beyan olmasın.

ve judi fostıı. kadın kendine bakmış kardaşlık.

7, başrollerle 7.75

Esas

film güzel, değişik bir atmosfer yakalamışlar, Jodie Foster'ı ilgi ile izledim.

işin diğer tarafına bakarsak; dünyanın tepesinde böyle bir yerin inşaa edilmesi
    herhalde uzun bir süre olamazdı. Güzel ayrıntılar var ama dünyayı adam etmek
    varken; uzay boşluğu zenginlerin yararlanacağı güzel bir tesis imal etmek acaba gerçekte olacak mı?

Bu filmi bir kenara bırakırsak dün Stallone-Schwazzeneger ikilisinden Escape Plan'a baktım.
    Bunu da tavsiye ediyorum, konu ilginç ve bu ikilide daha çok film izleriz gibime geliyor.
    Bu ikili bir yana, kadronun geri kalanında da iyi oyuncular yer alıyor.

Örneğin Hapishane Müdürü, Persons of Interest'ten hatırlayacağınız Jim Caviezel..
    bunu izleme listenize alın, her iki filme de 7 puan veriyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by alihandro Yazıyı Oku

dün izledim.

iyi.

son yıllarda benzer konulu daha doğrusu benzer tür diyeg şuğa (bilim kurgu fantastik+politik+macera) filmlerden biri. bi 5 yıl önce filan olsaydı daha ilgi çekici olurdu, ama biraz doygunluk var gibi seyirci olarak kendimde gördüğüm. netekim aksiyon sahneleri bilimkurgu olmasına rağmen iyiydi ama azdı. bi de bu türden filmlerde karanlık sahnelere çok sarıyorlar. daha çok detaydan kaçmak için herhal.

yine de fena değil. met baya şişmiş. met nere gidiyor diye bi soru.

politik kısım biraz es geçilmiş. daha çok donanım isterüg.

çocukluk anısı da çocukluk anısı. ne bu ya. bi tadında bırakılsaymış. ikide bir gereksiz anıya fazlaca sarış. ama o çocuk met'e hakkaten benziyodu ha.

dediğimiz gibi daha çok senaryosal kurgu-derinlik ve daha çok aksiyon istiyo göynüm. bi de daa karmaşık karakterler. o gizli görevli eleman bi dakkada gargamel oldu çıktı.
    ve bilinmeyen factörü. herşey ayan beyan olmasın.

ve judi fostıı. kadın kendine bakmış kardaşlık.

7, başrollerle 7.75
    evet.......filmi izledim ve yarısında sıkıldım..........daha işin felsefe boyutuna gelmeden beni afaganlar bastı doğrusu.......

bilimkurguda daha önce izlediğim bir matrix.......tom cruse un oynadığı dünyalar savaşından sonra elysium çok yavan geldi doğrusu......

hatta ne yaptım biliyormusunuz........will smith in ben efsaneyim filmini 3.kez açtım ve aynı heyecanla izledim.................
    tansiyonuma iyi gelmiyor biliyorum...........

son izlediğim bilimkurgu thing"şey" ve ardından prometheus oldu......bunlar dahi daha akıcıydı.............

elysium da tina turner ve mel gibsonlu mad max vari sahnelerle karşılaşmak benim için hayal kırıklığı oldu diyebilirim.............

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •