Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
Benim uydurmam ama çok da kötü durmuyor. Papatyayla ilişkim 28-29 yaşlarımda iken başlamıştı. Baktım tek gecelik, kısa süreli bir ilişki olmayacak; yaş farkından çekindiğim için bana ismimle ya da herhangi takma isimle seslenmesini istemiştim. Papatya ve i-ked takma isimleri böyle doğmuştu. Sonra İçerideki Adam filmini izlemeye gitmiştik.
Erkeğin yaşı büyük olunca, ne kadar o kişiye ilgi duysa, sevse de aşırı kıskanç ve sahiplenici olabiliyor. Buna rağmen sokakta elele gezmekten korkuyor. Başkalarında da bu duruma şahit oldum. Alışverişte, toplum içinde uzak duruyorlar. Tuhaf bir sahiplenme çünkü uzaktan... Tecrübeyle sabit!

Kadının yaşı büyük olursa ne olur? Filmlerden yola çıkmak yanlış mı olur? Mesela Müjde Ar'ın olgun kadını oynadığı Dağınık Yatak.

Her iki halde de durumu sürdürebilmek kolay değil.
Shakespeare'in Othello'su gibi hissetmiştim. En beğendiğim durum OrAngeLove filmindeki hayatınıza üçüncü kişileri sokmamak.

Ama "Aşk üç kişiliktir." ve ne zaman kapıyı çalacağı belli olmuyor. Bu yüzden geldiğinde içeri davet etmek gerek, Carpe Diem

00:00 Seni seviyorum papatya!
sevgiler saygılar..
güzel bir paylaşım olmuş...hayatta gerçek sevgiyi saygıyı yakalamak bence çok önemli...