Anket Sonuçlarını Gör: Filmi izledim ve

Oylayan
1. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Tavsiye ediyorum.

1 100.00%
  • Tavsiye etmiyorum.

0 0%
  • Kime ne, bana ne, sana ne! Boşver gitsin arkadaş...

0 0%
Arama sonucu : 1 madde; 1 - 1 arası.

Konu: Bir Annenin Kabusu – A Mother’s Nightmare (2012)

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Exclamation Bir Annenin Kabusu – A Mother’s Nightmare (2012)

IMDB Puanı
    :
    5.9
    Yapım
    :
    2012 - Kanada
    Tür
    :
    Suç, Gizem, Gerilim
    Süre
    :
    89 Dakika
    Oyuncular
    :
    Annabeth Gish, Jessica Lowndes, Grant Gustin
    Yönetmen
    :
    Vic Sarin

Birbirleriyle yeni tanışan ve hoşlanmaları sevgiye dönüşen Chris ve Vanessa kısa bir süre sonra çıkmaya başlarlar. Aralarındaki yakınlaşmanın ipleri sıkılaştıkça şimdiye kadar saklamış oldukları sırlar ortaya çıkmaya başlar. Sırlar, sır olmaktan çıkmaya başladığında çift’in ailesi görmüş oldukları durumlardan oldukça hoşnutsuz olmaya başlarlar.

<font size="1">

Fragmanındaki gibi değil, daha düzeyli ve izlenmeli diye düşünüyorum. Gerçi dondurma var fragmanda, bana Amasya - Kral Mezarları'nı çağrıştırıyor. Daha sonra başkaları ile de gittiğini gördüm neyse filme dönersem tecrübeli hatunlarla takılmanın ne kadar tehlikeli olabileceğini gösteriyor. Chris de benim gibi ölümlerden dönüyor ve bu karakter gerçekten Vanessa karakterine bağlı ve onu çok seviyor. Hatun ise onunla oynuyor. Benimle oynandığı gibi... Sonuç? 5 yıl denetimli serbestlik!

i-ked notu tabiki "7"
    Son düzenleme : i-ked; 21-12-2013 saat: 01:07. Sebep: 21/12/2013 00:07 En uzun gece... Yalancı sevgili, yalandan sevgi, yalancı...
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •