IMDB Puanı: 6.1
Yapımı : 2012, USA
Tür : Komedi, Romantik
Süre: 84 Dak.
Oyuncular: Eric Mabius, Brooke D’Orsay, Jody Thompson

Nasıl Aşık Olunur romantik komedi filminde gençlik yıllarından beri ikili ilişkilerde pek başarılı olamayan bir muhasebeci bu konularda kendisini açmak ve gerçekten sevdiği kişiyi bulabilmek için en sonunda ilişki koçuna gitmeye karar verir. Herkes tarafından reddedileceği duygusu olduğu için bu korkuyu atmak üzere ilişki koçundan yardım almaya başlar. Fakat zaman geçtikte anlayacaktır ki ilişki koçu aslında yıllar önce lisede okurken aşık olduğu insandan başkası değildir.

<font size="1">

Benzer birkaç film izlemiştim. Biraz gülmek için izledim ama kendimi daha kötü hissettirdi.
Hatun sorar,
- Ne görüyorsun?
Özgüveni yerlerde er kişi cevaplar
- Her cuma evde kalıp ödevini yapan kişi...
Hatun:
- Sen kendinin farkında olmazsan, kimse olmaz!
i-ked:
- Ya gidin işinize, hiç yakışmamışsınız zaten! Diş telleri de mi varmış. Peh. Gözlük yerine lens, hayır... Kıyafetler mi? Ona da hayır. Alışverişe gidişlerimiz hmm. Aynı duş jellerini aldığımız günü ilk hatırladım, sonra kot pantolon aldığım yere gittik 10 pantolon giydi çıkardı ve hiçbirini almadı, kazak kazak almıştı ikiz gibi olmuştuk Sinema çıkışlarında mandalina alırdık. Caddede turlarken de kuruyemiş. Eğlencelilerdi. Sıkıldığım gün, şu mısırlı gündü. Bir de piyano konseri olduğu gün yanında yürümekte zorlanıyordum, karşıdan gelenler "dik dik" bakıyordu. Ya tiyatroya geç kaldığımız gün, yerimiz ortada ve kimseye dokunmak istemiyorum diye çekip gitmiş yalnız bırakmıştım. Saçmaymış. Yine olsa yine öyle yapardım hih. Gerçi ne "O"nla ne de diğerleri ile hiç tanışmamış olmayı dilerdim. Beni üzdüler...

i-ked notu "5", hissettirdikleri kötü!!!