Arama sonucu : 2 madde; 1 - 2 arası.

Konu: Out of the Furnace (2013)

Unhappy Out of the Furnace (2013)

Out of the Furnace (2013)

Yönetici: Scott Cooper
    Oyuncular: Christian Bale, Casey Affleck, Zoe Saldana, Woody Harrelson

Drama severler için iyi bir yapım diyebilirim. Ancak bu kadroyu gördükten sonra, aksiyon,
    sürpriz vs bekleyenler varsa bu yapımdan uzak kalabilirler.

Aslında böyle bir kadro'dan bu kadar sakin bir yapım ben de beklemiyordum.
    IMDB puanı gayet iyi ancak benim puanım fazla değil. Nedeni ise filmin başından sonuna
    kadar her anı izleyiciler tahmin edebiliyor.

Klişe bir konu ile iyi oyuncular bir araya geldiğinde nasıl bir yapım olur merak ediyorsanız
    bu film tam öyle bir yapıda.

Kısaca konuyu özetlersem; 2 kardeş var. Birisini Christian Bale, diğerini de Casey Affleck oynuyor.
    Durumları iyi olmayan bir aile ve kardeş parasızlığı sonucundan borç para alması gibi detaylara iniyor.
    Bütün bunlar ilerlerken Woody Harrelson gibi bir üçkağıtçı, belalı, kimsenin bulaşmayacağı bir kişiden
    dövüş için bir ayarlama yapılıyor. Ancak işler umduğu gibi gitmediği gibi, kardeşinin ölmesi ile karşılaşıyor.
    Tabii olay intikam almaya kadar uzuyor.

IMDB puanı 7.1 olan bu yapıma 5.5 veriyorum. Benim beklentilerimi karşılamadı, oyuncular iyi ama
    film çok alışıldık bir içeriğe sahip. İzlenebilir ama izlenmese de büyük kayıp olmayacağını düşünüyorum...

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

29/12/2012 00:07 bu film bile kandırıkçı demek ki... İzlemedim, sonra yorumlarım.

Şöyle fragmanına bakınca Jean Claude Van Damme filmlerini çağrıştırıyor. Özellikle Kan Sporu - Bloodsport ve Aslanyürek - Lionheart!
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •