Sayfa 223/323 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon
Arama sonucu : 2580 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: PLASP Plaspak Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by KUMARBAZZZ Yazıyı Oku
    Pedia76 kardeş son alış satışı tablolu olarak seans kapanınca paylaşırmısın
    20 bin lot alındı, tavanda 65 bin civarıydı öğlen

2. Esas

Alıntı Originally Posted by KUMARBAZZZ Yazıyı Oku
    almayın kardeşim bi durun biz yandık diyoruz siz batan şirkete para kaptırcam diye uğraşıyosunuz .velevki ortak olmadı bankalarla anlaşamadı ne yapacaksınız bakmayın şu hissenin içinde olan arkadaşların çoğu maliyeti ne geldiği an arkasına bile bakmadan kaçacak almayınnnnnnn iflas ertelemeli sahibi üç kağıtçı bir şirket genede alacam diyosanız bu msj tekrar hatırlatırım
    kumarbaz kardeş ben bu hisseyi 1.98 sonra 1.10 ve en son 0.54 ten aldım maliyetime çok az kaldı,gözaltı pazarı değiştiği için sordum,bende şakrakzadeyim anlayacağın

Esas

elimde olmasa buralardan almam şahsen ben, büyük cesaret gerekir. çoğu kişinin maliyeti yüksektir. Şu anda hisse benim maliyetin epeyce üstünde ama hedef fiyatıma gelmeden vermem. Artı toplu da satmam kademeli çaktırmadan çıkarım. Tabi elimizde bulmazsak hıyarı

Esas

Alıntı Originally Posted by pedia76 Yazıyı Oku
    elimde olmasa buralardan almam şahsen ben, büyük cesaret gerekir. çoğu kişinin maliyeti yüksektir. Şu anda hisse benim maliyetin epeyce üstünde ama hedef fiyatıma gelmeden vermem. Artı toplu da satmam kademeli çaktırmadan çıkarım. Tabi elimizde bulmazsak hıyarı
    bulursak da hayırlısı odur belki

Esas

Alıntı Originally Posted by hanifibaran Yazıyı Oku
    kumarbaz kardeş ben bu hisseyi 1.98 sonra 1.10 ve en son 0.54 ten aldım maliyetime çok az kaldı,gözaltı pazarı değiştiği için sordum,bende şakrakzadeyim anlayacağın
    alttan alanların %80 i çıkmıştır hisseden son 3-4 gündür. Buralardan ne kadar hacimli satış gelirse ilersi için daha iyi. Yalnız cumaya kadar mutlaka haber düşmeli. Yoksa kara bir cuma ya da pazartesi olabilir.

6. Esas

alttan alanların %80 i çıkmıştır hisseden son 3-4 gündür. Buralardan ne kadar hacimli satış gelirse ilersi için daha iyi. Yalnız cumaya kadar mutlaka haber düşmeli. Yoksa kara bir cuma ya da pazartesi olabilir.
    aynen katılıyorum size

Esas

20 bin lot alındı, tavanda 65 bin civarıydı öğlen
    20 bini sabah verseydi tavan kapamayacaktı demek :? Kim yaptıysa akıllı davranmış oldu

8. Esas

64.000 lot işlem gerçekleşmiş.

Sayfa 223/323 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •