Sayfa 321/323 İlkİlk ... 221271311319320321322323 SonSon
Arama sonucu : 2580 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: PLASP Plaspak Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Frigo gıda iflas erteleme istemişti.mahkemesi devam ediyor hisse gözaltı pazarında işlem görmeye de devam ediyor 🤔

Esas

bey iyi günler,,
    Şirketimiz 14 aydır Gebze Ticaret Mahkemesinin iflas ertleme tedbir kararı çerçevesinde faaliyetlerine devam etmektedir.
    Şirketin üretim faaliyetleri 2 adet extruder hattıyla devam etmektedir. Özellikle üretim konusuna yoğunlaşmış olduğumuzu bildirmek isteriz.
    Akbank ve Albaraka ile kredi yapılandırması yapılmıştır. Akbank ödemeleri başlamıştır. Albaraka ödemeleri şubat ayında başlayacaktır.
    Banka ve piyasa borçlarının 36-60 ay aralığına yayılması ve ödenmesi planlanmaktadır.
    Şirket masraflarının ve giderlerinin azaltılması amacıyla daha ufak bir tesis kiralanmış ve personel sayısı azaltılmıştır.
    Şirket vergi affından yararlanmıştır ve geriye dönük SSK, Bağkur ve Vergi borçlarınıda yapılandırmıştır. Bu yapılandırmaların ilk taksitleri ödenmiştir.
    Şirketin borsaya dönüşü konusu netlik kazanmamıştır. Fakat ileriye dönük hedeflerde borsa kotuna dönülmesi planlanmaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Esas

Saat 14.26 da aynı mesaj banada gelmiş. .

haktan hayırlısı..

Esas

Alıntı Originally Posted by pedia76 Yazıyı Oku
    bey iyi günler,,
    Şirketimiz 14 aydır Gebze Ticaret Mahkemesinin iflas ertleme tedbir kararı çerçevesinde faaliyetlerine devam etmektedir.
    Şirketin üretim faaliyetleri 2 adet extruder hattıyla devam etmektedir. Özellikle üretim konusuna yoğunlaşmış olduğumuzu bildirmek isteriz.
    Akbank ve Albaraka ile kredi yapılandırması yapılmıştır. Akbank ödemeleri başlamıştır. Albaraka ödemeleri şubat ayında başlayacaktır.
    Banka ve piyasa borçlarının 36-60 ay aralığına yayılması ve ödenmesi planlanmaktadır.
    Şirket masraflarının ve giderlerinin azaltılması amacıyla daha ufak bir tesis kiralanmış ve personel sayısı azaltılmıştır.
    Şirket vergi affından yararlanmıştır ve geriye dönük SSK, Bağkur ve Vergi borçlarınıda yapılandırmıştır. Bu yapılandırmaların ilk taksitleri ödenmiştir.
    Şirketin borsaya dönüşü konusu netlik kazanmamıştır. Fakat ileriye dönük hedeflerde borsa kotuna dönülmesi planlanmaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
    İyi haber

5. Esas

evvela şu ohal durumunun kalkması gerekir..mahkemeler iflas erteleme dosyalarına bakmıyor.yatırımcılara verilen cevaplar gayet mantıklı ve mümkünat çerçevesinde.Borç yapılandırma kanununundan faydalanılması mükemmel.Borsa kotuna girmede orta vadede engel yok gibi.

6. Esas

26 ocak tarihli Spk bülteninde plaspak kimyadan geçmişe dönük işlem yapanlardan suç duyurusunda bulunulmuş bize etkisi olan birşey değil sanırım

Esas

Esas

son üç ayda alanlar

Sayfa 321/323 İlkİlk ... 221271311319320321322323 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •