Arama sonucu : 2 madde; 1 - 2 arası.

Konu: Escape Plan (2013)

Smile Escape Plan (2013)

Escape Plan (2013)

Yönetmen: Mikael Håfström
    Oyuncular: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, 50 Cent, Vincent D'Onofrio.

İlerlemiş yaşlarına rağmen 2 ünlü oyuncudan ilginç bir film izleyeceksiniz.
    Sylvester bu filmde tutuklu olarak cezaevlerine girerek oradaki açıkları, tutukluların
    kaçma yollarını bulan ve bunları raporlayan birisi rolünde.

Yeni bir iş ile anlaşarak tekrar hapishaneye giriyor ama işler sandığı gibi çıkmıyor.
    Çünkü hapishanenin özelliklerini öğrendikçe, diğerlerine hiç benzemediğini anlıyor.
    Kaçmak istiyor ama alınabilecek tüm önlemler alındığından bunları aşamıyor.
    Hapishane müdürü rolünde Jim Caviezel (Person of Interest) yer alıyor. Yine soğuk
    davranışlı bir pozisyonda, üstelik Sylvester'ın kim olduğunu da biliyor ve onun hapishanesinden
    kaçmaması için her şeyi düşünmüş.

İşte bu sırada, tek başına işi çözmek yerine suçlulardan Arnold ile anlaşıp, ortaklaşa
    hareket ediyorlar. Gerisini size bırakıyorum.

Filmi beğendim, bu ikiliden daha çok iş çıkar diye düşünüyorum. Filmin konusu ve ilerlemesi
    geçtiği mekan ve ayrıntıları öğrendikçe hoşunuza gidecektir. Akıcı bir tempo ile sonuna kadar
    izlettiriyor. IMDB puanı 7,1 olan bu filme 7 veriyorum. İzlenebilir ve izleme listenize alın.
    Ailece izlenebilir ama bence +15 olmalıdır.

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    914

Esas

güzel paylaşım mersi ,bende severim bu ikiliyi,en kısa zamanda gitmeye çalışıcagım

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •