Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Hours (2013)

Smile Hours (2013)

Hours (2013)

Yönetmen: Eric Heisserer
    Oyuncular: Paul Walker, Genesis Rodriguez, Nancy Nave, Shane Jacobsen

Bugün için 2 film tanıtacağım. Birisi Paul Walker'a diğer Mark Wahlberg'e ait.

Film için özellikle bu afişi seçtim, çünkü konusunu bence en iyi yansıtan afiş bu,
    diğerleri aslında görsel olarak güzel ama ben konu ile pek ilgili olmadığını düşünüyorum.

Film aslında bir drama, diğer Paul filmleri gibi özellikle de Fast & Furious gibi bolca aksiyon
    içermiyor. Eşi doğum yapma aşamasına gelen ancak kanaması da bulunan bir baba rolünde;
    hızlı bir şekilde hastaneye yetiştiriyor, ameliyata alınıyor ve bir bebeği oluyor. Ama anne
    ameliyat masasından kalkamıyor. Üstelik bebek solunum zorluğu çekiyor ve bir makina
    yardımı ile hayatta kalmaya çalışıyor. İşte bu sırada hastanenin olduğu şehire Katrina Kasırgası
    gelince, hastane tamamen boşalıyor. Elektrikler kesiliyor ama bebeğin bağlı olduğu cihaz
    taşınmadığından baba ve bebek hastanede tek başlarına kalıyor.

Jeneratörden destek alan sistem, aşırı su sebebiyle çökünce bebeği yaşatmak için her şeyi
    yapmaya başlıyor. Zor anlar, kimse kurtarmaya gelmiyor, sesleri çıkmıyor ve hastanede bebek
    için serum bitmeye başlıyor. Gerisini size bırakıyorum.

İzleme listenize alın. İyi bir drama ve gerilim filmi, IMDB puanı 6.5 olan yapıma ben de 6.5 veriyorum.
    Bol aksiyon beklemeyin, tam tersine zamana karşı, tek başına geçen bir hikaye, çaresizlik içeriyor.
    Ailece izlenebilir ama +13 olabilir.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Papatya çayımı yudumlaya yudumlaya,
    Bedenimi de koltukta yaya yaya
    Fragmanla başladım izlemaya

http://i.hizliresim.com/xG1PMN.jpg

00:07
    Son düzenleme : i-ked; 10-01-2014 saat: 01:07. Sebep: 00:07 .diğer 5 yazımı uçurdum.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Esas

biraz daha yazı yazsaymışsın TDK ödül verebilirmiş
    the hours ile ilgisi olmayan ne kadar çok gereksiz bilgi var.

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

2002'deki güzeldi ...

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız