Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 12 madde; 9 - 12 arası.

Konu: Lost

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Bir zamanların çok konuşulan televizyon dizisi Lost’un ilk bölümünün yayınlanmasından 10 yıl geçti. Bu özel yıldönümünü kutlamak için dizinin oyuncuları ve yaratıcıları Damon Lindelof ve Carlton Cuse, Los Angeles’ta özel bir etkinliğe katıldı ve dizisinin tartışmalı biten final bölümü için serinin yaratıcıları yıllar sonra açıklama yaptı.

Dizi, son bölümüyle birçok hayranını kızdırmış, “bunca zaman boyunca herkes ölü müydü?” tartışmasını başlatmıştı. Lindelof ve Cuse bu konuya açıklık getirerek, adanın araf olmadığının altını çizdi. İkili, “Bütün sezonlar boyunca karakterler ölü değildi. Uçak kazasından kurtulanlar oldu ve gerçekten adada yaşadılar. Final sahnesinde hepsi ölüydü ve kilise sahnesinde ‘cennet’ olarak buluştular” ifadelerini kullandı.

Cuse, dizinin umudunu kaybeden ve tekrar hayatlarındaki amacı bulmak için arayışa çıkan insanların mecazi anlatımı olduğunu belirtti. İkili, “Finalin ruhani ve kaderle ilgili olması gerektiği düşündük” sözlerini ekledi.

Esas

bir türlü seyredemiştim, kaybolan malezya uçağı konuyu benim açımdan gündeme getirdi.
    izlemeye başladım. tabii ilk sezonu henüz izliyorum ve gidişat makul ama yine de anlamsız bölüm senaryoları gördüm.
    Milletin birbirine işkence etmesi, bağlaması vs bu gibi durumlardaki kişilerde yaşanacak şey değil.

Astım hastası birisinin ilaçlarını vermemek için işkence görmeyi kabul etmesi bana pek makul gelmiyor.
    Neyse S01E15'e geldim, bakalım nasıl devam edecek

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Sonrasında düzeliyor işkencecide anlıyor hatasını, en azından senaristler öyle uygun görmüş

İlk 4 sezon sürükleyici 5 ve 6. sezon astrall ancak kendi içinde mantıklı ...
    Bende sayfayı açtığımda yeni izlemiştim ekşi sözlükte falan bir çok olumsuz eleştriye karşın bir tv dizisi olarak oldukça iyi buldum

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Alıntı Originally Posted by Koray 3448 Yazıyı Oku
    Sonrasında düzeliyor işkencecide anlıyor hatasını, en azından senaristler öyle uygun görmüş

İlk 4 sezon sürükleyici 5 ve 6. sezon astrall ancak kendi içinde mantıklı ...
    Bende sayfayı açtığımda yeni izlemiştim ekşi sözlükte falan bir çok olumsuz eleştriye karşın bir tv dizisi olarak oldukça iyi buldum
    Bu arada evdeysem ve izleyeck bi sey yoksa tekrara basladim
    Son düzenleme : Koray; 22-03-2014 saat: 18:41.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •