Sayfa 128/228 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon
Arama sonucu : 1822 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: POLTK Politeknik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Mar 2013
    İkamet
    Central Kalahari Game Reserve, Botswana
    Gönderi
    704

Esas

Sn. Evergreen bu sefer zirveden girmiş olamaz dedim ve ağırlığımı artırdım.

Kilolu halim.

Esas

tınaz hocam kartımı hazır et gelirim yakında otobüs hızlı gider diye bindik devenin istikrarını küçümsedik galiba. deveyi izledim ve takdir ettim. sn dudu'nun 'biraz izleyeyim dedim baktım hep gidiyor ben de alışa geçtim' dediği gibi oldu benim durum. haftaya inşallah aksiyon yapcam

3. Esas

Alıntı Originally Posted by gurkan44 Yazıyı Oku
    tınaz hocam kartımı hazır et gelirim yakında otobüs hızlı gider diye bindik devenin istikrarını küçümsedik galiba. deveyi izledim ve takdir ettim. sn dudu'nun 'biraz izleyeyim dedim baktım hep gidiyor ben de alışa geçtim' dediği gibi oldu benim durum. haftaya inşallah aksiyon yapcam
    Insallah Gurkan,

Buyur gel..

4. Esas

Alıntı Originally Posted by dudu Yazıyı Oku
    Sizin gibi tescilli temettucil ( etcilden turettim temettu ile beslenen canli turu) arkadaslari gormek beni mutlu ediyor.
    Keremcan abim bi sayim yapsa, kimler mevcut bir bilsek iyi olacak.
    Syg,
    Teşekkürler sn. Dudu.
    Bende buradaki çoğu kişi gibi sn. Keremcan'dan öğrendim bu hisseyi. Araştırınca hikayesi güzel geldi. Sizide burada görünce daha bir güvenle girdim hisseye.
    Dediğiniz gibi temettü hissesi olacaksa bu hissede, şimdi aldığımız hisseler belki yıllar sonra şimdiki hisse fiyatı kadar temettü verecek. Yerimizi alalım şimdiden.

Esas

yeni bir yükselen kanala girmiş ....

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    10,365

Esas

Bugün 1 mayıs işçi bayramı tüm işçi kardeşlerimizin bayramını kutlarım
    sevgili cem karacanın bu güzel rus versiyonlu klibini İŞÇİSİN SEN İŞÇİ KAL adlı eserini
    tüm EMEKÇİ kardeşlerime hediye ediyorum sevgilerimle arthur ZİCO

https://www.youtube.com/watch?v=0xr_qM0RAHM

7. Esas

Alıntı Originally Posted by KEREMCAN114 Yazıyı Oku
    Ya yenicerinin sapkasi olan Pust'u nasil dogru anlasin Bursa Valisi.

O puşt sanmis...

Ferman gelir, Avrupa'ya cenge cikilacak, Bursadan 50.000 Pust gonderile.

Almis valiyi bir dusunce, " ulan ben 50.000 Puşt'u nerden bulurum..!"..

Neyse, saga sola adamlar salmis, Nonos, yumusak, seker ne varsa toplatmis, surmus Istanbul yoluna.

Bursa'dan bu kadar kalabalik bir konvoyun yola ciktigi Istanbul'da duyulunca, Bursa Valisi bas kaldirdi Istanbul'a yuruyor sanmislar.

Dehal Kuyucu Murat Pasa kumandasindaki orduyu salmislar ki, tepelesin.

Neyse Ordu, bu basibozuk surusunu Gebze'de durdurmus ( Tam POLTK'in eski fabrikasinin oldugu yerde )

Bakmis, durum sanildigi gibi degil.

Babiali'den ferman istenmis, bunlari ne yapalim.

Ferman gelmis, takin yenicerinin ardina gelsinler.

Tam yola cikacaklar, yeniceriler killanmis, yuruyecekler ama arkalarinda bir dunya puşt.

Is'te Mehteran Bolugunun, 3 adimda bir durup arkaya bakmasi bundandir...
    Sn.Dudu Mudurum, Sevgili Mor Fil, Sevgili Arthur ve pek muhterem diger zevat..

Off anam, tam acilis konusmasi gibi oldu...

Bu cok degerli tarihi bilgiyi, guncelleyip, one aldik ki, yeni gelen Deve severler de aydinlansin, bu derin tarihi bilgiden yoksun kalmasinlar.

Kuyucu Murat Pasa, bu guruhu tepelemek icin yola ciktiginda, muhimmatin bir kismini, bizim Deve'mizin buyuk dedesi olan Deve'de tasimistir..

Hatta yuruyus kolu yavasladiginda bu hic orali olmayip, Dil Ovasi mevkiine kadar durmadan yurumus, torunlarinin, ne kararli develer olacagi hakkinda bir fikir dahi vermistir.

Anlayana tabiki...

Duhul
    Oct 2014
    İkamet
    Tunceli
    Gönderi
    1,493

Esas

Bende binecem arkadaş bu deveye. Ayin 15 i gelsin binecem yetti artik izle izle nereye kadar..

Sayfa 128/228 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •