Sayfa 2/120 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 956 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Tembel Avrat Reyonu

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,352

Esas

Ömer Hocam,

Yeni konu başlıklarından Teknik Analiz Bölümünde Tembel Avrat Reyonu açıldığını görünce şaşırdım.

Kendi kendime bu tanımla teknik analizin ilgisi nedir diye düşünürken ilk mesajınızdan yakıştırmayı kendiniz için yaptığınızı görüp gülümsedim.

Hayırlı-uğurlu ve başarılı olmasnı dilerim. Mevla emeklerinizi boşa çıkarmasın.

Esas

Başarılar.

3. Esas

abi harikasın topik açman çok iyi olmuş dört gözle bekliyordum zaten ve hızına yetişemiyorduk senin biraz daha ağırdan alan hisseler seçmen çok daha iyi olmuş

4. Esas

ADESE ve DOAS sanki bugünlerde fırlayacak gibi. Ne dersiniz yakın zamanda azda olsa atak yaparmı ?

5. Esas

hayırlı olsun yeni başlık, olmip benimde takibimde enteresan işler dönüyor olmipde..ytd..

Esas

Arkadaşlar biraz rahatsız olduğum için birşeyler yazamadım.

Başlığa yazarak ya da itibar puanı yoluyla güzel dileklerini sunan dostlarda her daim güzellikler içinde olsun.

Eldekiler yerlerinde duruyorlar. Adeseye 1685liraya stop koyuyorum güncelleme olarak.

Bu hafta ve gelecek hafta siyasi gerilim ve ülke notumuz ana gündemlerimiz olacaklar. Adrenalin zirve yapmış durumda. Seçimlerden sonra moodys ülke notumuzu kırabilir.
    Haftalardır dillendirilen 25inde ne kayıt çıkacak acaba!!!

Önümüzdeki iki hafta hepimize ülkemize hayırlı huzurlu yenilikler gelmesi temennisiyle(zor görünse de)...

Esas

Alıntı Originally Posted by autotruble Yazıyı Oku
    Arkadaşlar biraz rahatsız olduğum için birşeyler yazamadım.

..
    Gecmis olsun hocam...

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    19,321
    Blog Yazıları
    45

Esas

Alıntı Originally Posted by autotruble Yazıyı Oku
    Yeni başlık yeni fikirler yeni beklentiler umarım hepimize hayırlı olur fayda getirir.

Bu başlıkta çeşitli nedenlerle(temel/teknik/haber-özel durum) zamana yayılarak prim vermesini beklediğim senetleri reyonlarından seçip sepetimize atacaz. Tembel tembel beklemek kalacak geriye... Eski başlıklardaki kadar zamanlamaya hıza dayalı olmayan daha az volatil işlemlere dayalı olacak içeriğimiz...
    Mekanınız hayırlı olsun.

Sayfa 2/120 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •