Sayfa 4/120 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 956 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Tembel Avrat Reyonu

Esas

Alışveriş sepetimize attıklarımızı güncellemekte fayda var bu sebeple.

Adese sepet dışı( Elde patlama riski oluşturmuş durumda)
    Doas sepet dışı. İttirerekte olsa 8üstü yakabildi bugünkü yükseği tepe olarak işaretlerim ben.

Olmip sepette durmaya devam edecek sadece.
    olmipin yanına yarın 6lira ve altından az bir miktar Logo ilave ederek sepette iki senetle devam edecem son durumda.

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    holland
    Gönderi
    678

Esas

merhaba autotruble bir sorum olacak uzun vadi notdevterimde sizi not itmisim tarih 15-01-2011 konya-karton payiniz halen varmi iyi gunler

Esas

Ömer hocam olmip te hedefınız nereleridir..

4. Esas

logoyu kaçırdık hocam iyi yakalamışsınız valla artık yeni kağıtlara kısmet diyelim

Esas

Alıntı Originally Posted by autotruble Yazıyı Oku

Ana beklentime gelince Seçim sonuçları eşliğinde gelene geçene malı kitlemelerini bekliyorum bu saatten sonra. Yarın yeşil olacak her seviyeden satıcı olurum artık. Seçim sonuçlarından sonra gaplı yukarı açılışta ise vadeli de şort giyerim.
    Perşembe ve cuma beklediğim gibi gelişmişti zaten.
    Son işlem için vadeli spot bugün gaplı açtılar. 70460açan spot şu an 69bine kadar geri sarmış. Vadeli 87bin açmış şu an 85100de. Önceden yazdığım gibi olması gereken oluyor yani. Spotta 70500stop olmak kaydıyla daha aşağıları bekler vadeli gapa yapılan satış işlemimi tutarım artık. 70500aşılmadan stop söz konusu değil.

Şimdilik yeni analiz yok eldeki işlemin gidişatını kontrol edecem sadece.

Esas

Doas sepet dışı. İttirerekte olsa 8üstü yakabildi bugünkü yükseği tepe olarak işaretlerim ben.

olmipin yanına yarın 6lira ve altından az bir miktar Logo ilave ederek sepette iki senetle devam edecem son durumda.
    Doas ve Adese de kar yazabildik. Doas %6civarı prim verdi. Adese yatayda sepetin dışına çıkardık.

7. Esas

sepete yeni eklencek var mı

Esas

Olmip Tembel avrat reyonundan tembeller için seçilmiş idi. 690 maliyetimiz var daha tembellik yapmaya devam edecez. 710çağrı fiyatı onaylanacak sonra çağrı olacak sonra ... sonra derken en az 1ay elimizde tembellik için ideal yani.

Logoları daha pahalı verselerde sepete atmakta son derece doğru olmuş. Bu alışveriş güzel oluyor. Şu an %8.50 primli durumda. 630dan almış idim Cuma günü%10almış durumdayım az miktardaki Logolarıma. Hem miktarı az hem %10avantajlı durumdayım poza devam ederim ben yakalamışken bırakmak bana yakışmaz...

Sayfa 4/120 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •