Sayfa 4/31 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 248 madde; 25 - 32 arası.

Konu: IZFAS İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Esas

BORSA İSTANBUL A.Ş. [IZFAS] 26.06.2014 17:40:02

Payların Birincil Piyasada Halka Arzı

Borsamız Yönetim Kurulu'nun 05/06/2014 tarihli toplantısında alınan karar uyarınca; İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin (Şirket) sermayesinin mevcut ortakların rüçhan hakları tamamen kısıtlanarak 7.250.000 TL'den 10.450.000 TL'ye artırılmasıyla ihraç edilecek 3.200.000 TL nominal değerli paylar, 1 TL nominal değere tekabül eden beher pay için 1,85 TL fiyattan Borsa Birincil Piyasa'da "Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi" ile 01-02/07/2014 tarihlerinde iki iş günü süre ile A1 Capital Menkul Değerler A.Ş.'nin aracılığıyla, "IZFAS.BE" koduyla satışa sunulacaktır.

Birincil piyasa işlemlerinin tamamlanmasını takiben ihraç edilen payların GİP Listesi'ne kabulü yapılarak Borsamız Gelişen İşletmeler Piyasası'nda işlem sırası açılacaktır.

Şirket'in işlem sırasına gönderilecek emirlerde maksimum lot miktarı 5.000 adet olarak uygulanacaktır.

Şirket'in paylarının Borsa Birincil Piyasa'da halka arzına ilişkin izahname, Borsamızın www.borsaistanbul.com ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nun www.kap.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmaktadır.

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=367564

Esas

MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. [IZFAS] 27.06.2014 10:07:23

MKK Üyeliği

Halka arz edilecek pay senetleri Borsa İstanbul A.Ş.'nin Gelişen İşletmeler Piyasası'nda (GİP) işlem görmeye başlayacak olan İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş., üyelik evrakını tamamlayarak Merkezi Kaydi Sistem (MKS) uygulamasında yeni üye olarak tanımlanmıştır.

Şirketin MKS uygulamasındaki üye kodu "TRIZFAS" olarak belirlenmiştir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=367655

Esas

Satış tamamlandı.Tahtada 198 emir 970.501 lot alış emri kaldı.YTD

Esas

İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. / ISMEN [IZFAS] 01.07.2014 10:22:07

Fiyat Tespit Raporu'na İlişkin Analist Raporu (Halka arza aracılık eden kuruluş dışında farklı bir kuruluş tarafından hazırlanan)

İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. Fiyat Tespit Raporu'na ilişkin analist raporu ekte yer almaktadır.
    http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=368087

Esas

BORSA İSTANBUL A.Ş. [IZFAS] 02.07.2014 08:49:47

Devam Eden Birincil Piyasa-Borsada Halka Arz

*** Devam Eden Birincil Piyasa-Borsada Halka Arz: IZFAS.BE [Borsa'da Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemiyle Halka Arz, Kapanış Tarihi: 02.07.2014] ***

Esas

A1 CAPITAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. / - [IZFAS] 02.07.2014 19:51:11

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
    Özet Bilgi : IZFAS Halka Arz Bilgilendirmesi Hakkında

AÇIKLAMA:
    Halka arzına aracılık ettiğimiz İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin çıkarılmış sermayesinin 7.250.000 TL'den 10.450.000 TL'ye arttırılması nedeniyle ihraç edilen toplam 3.200.000 TL nominal değerli payların, 1,85 TL halka arz fiyatıyla Borsa İstanbul Birincil Piyasada "Borsa'da Satış - Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi" suretiyle gerçekleştirilen halka arz işlemi 02.07.2014 tarihi itibarıyla tamamlanmıştır.

Saygılarımızla,
    A1 Capital Menkul Değerler A.Ş.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Esas

Alıntı Originally Posted by basari69 Yazıyı Oku
    Satış tamamlandı.Tahtada 198 emir 970.501 lot alış emri kaldı.YTD
    rta da 13000 fiyattan 560 bin lot alışta kalmıştı şu anki fiyata bak umarım aynı şey olmaz alan kazanır ancak alan olduğunu pek sanmıyorum yine de cesurca alana helal olsun der büyük ihtimal ile primleneceğini düşünüyorum ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by uzoo Yazıyı Oku
    rta da 13000 fiyattan 560 bin lot alışta kalmıştı şu anki fiyata bak umarım aynı şey olmaz alan kazanır ancak alan olduğunu pek sanmıyorum yine de cesurca alana helal olsun der büyük ihtimal ile primleneceğini düşünüyorum ytd
    Rta da 1265 den çıkabilmidim.Şanşlıymışım.Rta da küçük yatırımcı aldı.Fiyat ve piyasadaki hisse değeri fazla geldi kimse bu fiyattan toplamadı.26 trilyon baya büyük bir rakam.ne kadar şirket karlıda olsa.Geleceği olan firma .Sanelde başda yüzde 20 düşü yükselmişdi.Piyasa genelde sığ tahtaları ve uygun fiyatı seviyor.6 trilyon civarı piyasa da işlem yapacak hisse var .1.85 e fiyat seviyeside uygun gözüküyor.Karlı bir firma ve 30 yııllık geçmişi var.Kurumsal firmalara ürün veriyor.Bomonti elektrik bile okadar zarar ve sıkıntıya rağmen halka arz fiyatının üstünde.Sonuçta piyasa belirleyecek her şeyi.Fakat 5-8 tilyonluk yani halka arzlarda ilk 3 ay zarar yazan kağıt olmadı diye biliyorum.Tepas erico bakan vb.Sonuçta açılınça belli olacak.ytd.

Sayfa 4/31 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •