Sayfa 1/669 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5345 madde; 1 - 8 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Esas OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.

Lütfen kurallara uymayan yazıları yönetime bildirin. Bu tip yazıların artması durumunda başlık moderasyona alınır ve yazılan yazılar bir gün sonra moderatör onayından sonra forumda görülür.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

Dün tavana yazılıp da alamadığımız hisseye bakın...Birileri rakı sofrasında paraları sayıyordur şu an....Ky kısa bir müddet uğramaz buralara... Sonra her şey unutulur gider....

Esas

Sn. Objektif,

Eski topiğin linkini verebilir misiniz?

Esas

Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Sn. Objektif,

Eski topiğin linkini verebilir misiniz?
    Topiği tamamen kaldırdım, modere etme imkanı yok her 3 yazıdan biri küfür kafir hakaret veya beddua. Eğer kurallara uymayan yazıları hemen bildirirseniz hem topik temiz alır, hem kimse mahkemeyle yüzleşmez hem de eski yazılar hep birlikte okuyabiliriz.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

Yeni başlığımız yeni yükselişleri de beraberinde getirir umarım.

Hissemizin uzun zamandır aşağı yönlü hareketi dün ve bugün gelen alımlarla kısmen bozuldu..Bu hareketle birlikte ölü toprağını üzerinden atmış oldu.Bundan sonra volalitenin daha fazla olacağına inanıyorum.

Burada dikkat edilmesi gereken en kritik nokta halka arz fiyatı olan 2.50'dir.Psikolojik olarak bu fiyat cok fazla kullanılmaya calısılıyor.Biz uzun vadeli yatırımcıların dışında aylık ya da haftalık hisseye girenler hiç nankörlük etmesinler.Bu hisse size defalarca satış fırsatı verdi.Arzu ettiğiniz gibi kar ile ayrılabilirdiniz.

Biz uzunculara gelince; yıllar önce halka arz fiyatından alıp bu kadar sebrettikten sonra yine halka arz fiyatında vermemizi kimse beklemiyor sanırım. Hemen hepimizin bir hedef fiyatı var. Ve o fiyata gelmeden vedalaşmamız sabrımıza ihanet olur.Varsın birkaç sene daha bekletsin hedef fiyata ulaşmadan veda etmeyeceğim.

Farkı bir konuya daha hızlıca değineyim; burada yapılan yorumlardan etkilenerek hisseyi büyük ikramiyeyi kazanmıs milli piyango bileti gibi gören arkaslarımız var.Alınan ihalelere aldanarak ütopik hayaller kuruyorlar.Kimisi 8 diyor kimisi 15..Ortagı olduğumuz hisse bu güne kadar mahkemelerle ugrasan, istikrarsız bir hisseydi.Son zamanlarda yaptığı hamlelerle hem mahkemelerden sıyrıldı hem de iki dev ihaleleyi kazandı..Tamam sağlıklı adımlar atıldı atılmasına da bu ihaleler için çok büyük borçların altına gireceği gerçeğini göz ardı etmeyelim.Bu yüzden hisse satısı yapabilecekleri güvenilir,nakit sıkıntısı olmayan büyük ortaklar devreye girmeden bu işin üstesinden gelebileceklerine inanmıyorum.

Ne zaman A grubuna geçilir bloklar halinde satışlar baslar; işte o zaman gerçek anlamda yükselişleri izleyebiliriz tahtada..Son zamanlarda yapılan tüm yükselişlerin aldatmacadan ibaret olduğuna hepimiz tanıklık ettik.Bu yalancı yükselişlerle risk iştahı ve algılarımızın ayarlarıyla oynamaya çalışıyorlar.

Esas

Sn.matrokrat2561,

Durumu gayet güzel açıklamışsınız. Kısa zamanda köşeyi dönmek isteyen uyanıklar lütfen bu hisseye dadanıp da daha sonra bu topiği ağlama ve hakaret duvarına çevirmesinler. Yol uzun daha...

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    FB CUMHURİYETİ
    Gönderi
    4,005

Esas

bugün ki işlemleri verebilecek bir arkadaşımız var mı.?

Duhul
    Dec 2012
    İkamet
    tekirdağ
    Gönderi
    292

Esas

çok yazık gerçekten yok gap doldurmakmış, yok mal toplamakmış neler yazılıp çizildi.atı alan üsküdarı geçti sür eşeğini niğdeye. %10 gördüm mü basıcaksın malı..bu ülkenin bist denen kurumuna güven olmuyor ınsanların halı ortada evine giderken 1 kılo tatlı almaz ama burda 1 cuval şeker parasını 1 dakıkada bırakır..buraya gıren ky unutmayın çoluğunuzu çoçugunuzun eşinizin ananızın babanızın sizin geleceğiniz ben 13 yıldır batıyorum hala öğrenemedım şu yazdıklarımı halim işler acısı 1 seneden sakallarımın tamamı beyazladı aıle huzurum kalmadı yürüyen ölü gibiyim ama çocuklarım için yaşıyorum desem yerı var girmeyın arkadaslar oynamayın ben ettım sızler etmeyın eylemeyin. ytd degıldır

Sayfa 1/669 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •