Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
Arama sonucu : 104 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Cep Telefonu AlacaĞim Ne Alayimm

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Efendim, cep telefonu bataryaları konusunda bilgi sahibi arkadaşlara bir sorum olacak..

Malum cep telefonu bataryalarını birkaç sene sonra bulmak zorlaşabiliyor. Ben cep telefonunda sadece konuşma özelliği aradığımdan öyle her sene değistirmek gibi bir muradım yok.

Sorum şu: Hazır varken alacağım bir bataryanın cihaza takmadan durma ömrü ne kadardır? Bir diğer cep telefonu bataryalarında (Benimki lithium'muş)raf ömrü ne kadar?

Telefonun kullandığım bataryasının ömrünü doldurmasını beklerken, hazırda bekleyenin ömrü bitmesin diye sormaktayım..

Şimdiden teşekkür..

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    534

Esas

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Efendim, cep telefonu bataryaları konusunda bilgi sahibi arkadaşlara bir sorum olacak..

Malum cep telefonu bataryalarını birkaç sene sonra bulmak zorlaşabiliyor. Ben cep telefonunda sadece konuşma özelliği aradığımdan öyle her sene değistirmek gibi bir muradım yok.

Sorum şu: Hazır varken alacağım bir bataryanın cihaza takmadan durma ömrü ne kadardır? Bir diğer cep telefonu bataryalarında (Benimki lithium'muş)raf ömrü ne kadar?

Telefonun kullandığım bataryasının ömrünü doldurmasını beklerken, hazırda bekleyenin ömrü bitmesin diye sormaktayım..

Şimdiden teşekkür..
    bora abi raf ömrü 5 yıl ama çın malı batarya ise 2-3 ....bataryayı saklama şeklin de önemli

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Alıntı Originally Posted by k.ç.k.y Yazıyı Oku
    bora abi raf ömrü 5 yıl ama çın malı batarya ise 2-3 ....bataryayı saklama şeklin de önemli
    Çin malı sevgili kardeşim.

Başka mal var mı?

Bu arada bir soru daha: Bu bataryanın bir de satıcı da geçen ömrü var tabi..

Bataryayı buzdolabında saklamayı düşünüyorum. Teknik bir nedeni yok. Kokmasın diye.

Teşekkürler ilgin için..

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

ben telefonu alo demek dışında kolay kolay kullanmayan biri olarak öyle 800-900 tl lik telefonlara hiç bakmadım küçük ve hafif düştümü bozulmayacak çok fazla fonksiyonu olmayan fiyatıda ucuz hatta üretimi sona ermek üzere olan kampanyaya girmiş telefonları tercih ederim

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben telefonu alo demek dışında kolay kolay kullanmayan biri olarak öyle 800-900 tl lik telefonlara hiç bakmadım küçük ve hafif düştümü bozulmayacak çok fazla fonksiyonu olmayan fiyatıda ucuz hatta üretimi sona ermek üzere olan kampanyaya girmiş telefonları tercih ederim
    Cep telefonunu ben de şöyle sana benzer bir şekilde tanımlıyorum. Gülüyorlar nezaketlerinden yüzüme.

Sağlam, sadece konuşma fonksiyonu olan, pratik, harf ve rakamları büyük, tuşları ve üzerindeki karakterler büyük, şarjı ve konuşma süresi uzun, ve mümkün olduğunca hafif (3110 dan beri bel fıtığım var) ...

6. Esas

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    aynen öyle ......imei numaranız klonlamşı diye bir mesaj geldi .Faturası olmadığı için yapacak birşey yok dediler gerçi alalı 5.5 sene olmuş fatura mı kalır şimdiye.ama eğer olsaymış kullanıma kapatılmazmış.iyi ki pahalı bir telefon değildi. .mutlaka telefon alırken fişini de alın ve saklayın

Duhul
    Oct 2007
    İkamet
    İzmir/Karşıyaka
    Gönderi
    7,491

Esas

Ben de bir tane edinmeliyim artık.

Piyasaya erişebileceğim,yakın gözlüğüne fazla ihtiyaç duymayacağım telefon hangisi olmalı.

Duhul
    Oct 2007
    İkamet
    İzmir/Karşıyaka
    Gönderi
    7,491

Esas

Android Samsunglardan bi dane aldım...Vatana millete hayırlı olsun.

Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •