Sayfa 1/13 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 104 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Cep Telefonu AlacaĞim Ne Alayimm

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas Cep Telefonu AlacaĞim Ne Alayimm

arkadaşlar cep telefonu almayı düşünüyorum ama aklımda NOKIA N70 varr önerileriniz nelerdir bu telefon hakkında yada önereceğiniz başka hangi telefonlar olabilirrr..

bu telefonu kullananlar varmı aramızda nasıl bir telefon...

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    GOZTEPE (TAM 35)
    Gönderi
    693

Esas

bence dostum en iyisi nokia bu 1.
    2.si bence sadece telefon ozelligi olan, hafif ve kirildiginda falan uzulmeyecegin basit bir tel al derim. bende 2 adet tel var: nokia 1100 ve samsung d500.

inan bana nokia cok ama coook daha guzel. fiyati da samsungun 7 de 1 i idi.

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas

Alıntı Originally Posted by inorganik Yazıyı Oku
    bence dostum en iyisi nokia bu 1.
    2.si bence sadece telefon ozelligi olan, hafif ve kirildiginda falan uzulmeyecegin basit bir tel al derim. bende 2 adet tel var: nokia 1100 ve samsung d500.

inan bana nokia cok ama coook daha guzel. fiyati da samsungun 7 de 1 i idi.
    bende şimdiye kadar her seferinde nokia ya niyetlendim ama daha hiç nokia cep telefonum olmadı bu sefer seytanın bacağını kıracam inşallah..
    ama telefon hakkında detaylı bilgi olan kullanan varmı yada başka alternatifleri olan...

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    GOZTEPE (TAM 35)
    Gönderi
    693

Esas

bence 100-150 ytl arasinda olan nokia 1110 falan al derim. ama karar senin.

Esas

N80'i kardeşim kullanıyor, sıkı bir cihaz, hemen herşey var, office programları gibi her makinada olmayan özellikleri haricinde, internet vs herşeyi kullanabiliyorsun. Biraz pahalıca ve gerçekten ihtiyacın varsa önerebileceğim bir model. Zira telefon mu istiyorsun yoksa eğlenceli bir cihaz mı, buna bir karar vermek zorundasın. Birçok kullanıcı bunları tamamen kullanmıyor. Sürekli program yükleyeceksen Symbian işletim sistemini seçmek mantıklı.

Kendimde ise Nokia 6600 var, zamanında 1.3 milyar vermiştim ama yıllardır hiç eskimedi, herşey yapabiliyorum ve resim çekme özelliğinin kötü olması haricinde bir telefon olarak işimi fazlasıyla hallediyor. Bluetooth ve kızılötesi de bu modelde sevdiğim bir özellik, ama işin biraz zorca, para vermeden önce ihtiyaçlarını belirlemeni önereceğim. Seçiminde başarılar, kolay gelsin...

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    istanbulköyü
    Gönderi
    2,472

Esas

şimdiki telin ne
    ericksonsa nokia nın menüsü ilkbaşta biraz geri gelebilir.ama nokıa 1 numara BENCE..

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas

Alıntı Originally Posted by Erasure Yazıyı Oku
    N80'i kardeşim kullanıyor, sıkı bir cihaz, hemen herşey var, office programları gibi her makinada olmayan özellikleri haricinde, internet vs herşeyi kullanabiliyorsun. Biraz pahalıca ve gerçekten ihtiyacın varsa önerebileceğim bir model. Zira telefon mu istiyorsun yoksa eğlenceli bir cihaz mı, buna bir karar vermek zorundasın. Birçok kullanıcı bunları tamamen kullanmıyor. Sürekli program yükleyeceksen Symbian işletim sistemini seçmek mantıklı.

Kendimde ise Nokia 6600 var, zamanında 1.3 milyar vermiştim ama yıllardır hiç eskimedi, herşey yapabiliyorum ve resim çekme özelliğinin kötü olması haricinde bir telefon olarak işimi fazlasıyla hallediyor. Bluetooth ve kızılötesi de bu modelde sevdiğim bir özellik, ama işin biraz zorca, para vermeden önce ihtiyaçlarını belirlemeni önereceğim. Seçiminde başarılar, kolay gelsin...
    bende diyorumki bir kere alayım senin gibi birkaç yıl kullanayım o yüzden iyisi olsun istiyorum birde almışken en azından birkaç özelliğide olsun..

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas

Alıntı Originally Posted by cetinsurel Yazıyı Oku
    şimdiki telin ne
    ericksonsa nokia nın menüsü ilkbaşta biraz geri gelebilir.ama nokıa 1 numara BENCE..
    motorola ama sarj sorunu var onunda o yüzden ve her seferinde hep isteyip ve son anda hep vazgeçip almadığım nokia almak istiyorum...

Sayfa 1/13 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •