Sayfa 101/711 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 5686 madde; 801 - 808 arası.

Konu: MAKTK Makina Takım

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    kocaeli
    Gönderi
    1,545

Esas

Alıntı Originally Posted by murolli Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yanlış anlamayın ama eger yüzde 95 toplarsa piyasadaki malın 1.05 e kadar taban taba gider malı veremessiniz çagrı fiyatına vermek zorunda kalırsınız cuma günü yüzde 84.4 olarak bildirdi dikkat edin derim herkese bol kazançlar asla yatırım tavsiyesi degildir

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    sn.muralli forexten bakıyorum fiili dolaşım oran su anda 16,48 gösteriyor buda demek oluyorki 83,52 toplanmış su ana kadar .elimde maktk yok ama eski dostlar için hisseyi izlemeye çalışıyorum.bizler bu hisseden çok çektik o yuzden ben bulaşmama tarafında olanıım su anda ama tahtanın sığ olması fiat hareketlerinin çok değişken olmasına sebep oluyor eskiden bu kadar hızlı hareketler yapmazdı bir ara 1,30-1,39 kademesini gördüm o derece yani.hisse çok güzel geldi buralara 3-4 günde yaklaşık %50 güzel rakam aort altında kapatması düşündürücü ayrıca hacimin bu kadara artması düşündürüyor sebebi ise bana göre 2.seans açıkçısısı günlükçüşü herkes bulaşmış gibi görülünüyor benim tarafımdan ama burası borsa sabah bir kalkmışız tavan olmuş bir bakarsın taban olur o yuzden hissenin geleceği hakkında yorum karalamak kolay birşey değil ama isterimki hissesi olan arkadaşlar çok kazansın çünkü 3-5 yıldır bu hisseyi büyük bir sabırla bekleyen dostlarımız var.
    ayrıca bu kottan çıkma olayı 20 kasım sondu benim bildiğim.burada hala kottan çıkmak için topluyor izlenimi vermek yanlış olur.nu konuda aydınlatacak arkadaş varsa mevzuatı bilen bütün yatırımcılar müteşekkür olurlar.y.t.d. saygılarımla

Esas

Alıntı Originally Posted by murolli Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yanlış anlamayın ama eger yüzde 95 toplarsa piyasadaki malın 1.05 e kadar taban taba gider malı veremessiniz çagrı fiyatına vermek zorunda kalırsınız cuma günü yüzde 84.4 olarak bildirdi dikkat edin derim herkese bol kazançlar asla yatırım tavsiyesi degildir

Siz boyle bu piyasayi ogrendiyseniz hic islem yapmayin birakin gidin cunku zarar edersiniz.bir kere %95 ulasabilmesi icin alim yapmasi gerekir alim yapsa bildirmek zorunda alsa fiyat yukselicektir.hadi yuksetmeden yapti diyelim bu cok zor spk ler bunu farkina varir ve fiyati yukari ceker.hadi en kotu ihtimal borsadan cikmak isterse 1.05:alti olamaz.su asamada.

Esas

Arkadaşlar inşallah kazanırsınız ben 1.23 aldım 1.37 sattım 1 iş gününde güzel para allah bereket versin . zaten günlük işlem yapıyorum bankalarda .uyarmak istedim çıkabilir borsadan sadece dikkatli olun . YTD . Herkese bol kazançlar

Esas

Biraz kademeler dolsun sonra gerisi gelir...

Esas

[QUOTE=Psihalive;11086297]Biraz kademeler dolsun sonra gerisi gelir...[/QUOTE

Düşürdüler...Göz korkutuyorlar,,, Acaba % kaçlardalar?Bilen var mı?

6. Esas

Pay Endeksleri Temel Kuralları"nın 4.4.e maddesi gereğince, 26.11.2014 tarihinden itibaren Pay Endekslerinin hesaplanmasında fiili dolaşımdaki pay oranları;

Makina Takım için %16,

Esas

Fiili dolaşımda %16 kaldı.

Bu ne kadar lota tekabül eder.

Bu durumda kağıdı istediği gibi oynatabilirler.

Duhul
    Aug 2013
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    758

Esas

Maktm 4 sene sonra kendisininde hisse olduğunu hatırladı...gülermisin ağlarmısın.........................

Sayfa 101/711 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •