Sayfa 211/711 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 5686 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: MAKTK Makina Takım

1. Esas

Grafik hazır birşeyleri bekliyor. İnşallah tuzak değildir. Satış ihalesi yarın. Haberden sonra ne olur pek kestiremiyorum. Şu güne kadar bu seviyede kalacağına pek imkan vermezdim. Çok yanıltıyor insanı yorum yapmak da zor. Bu adamlara güvenmiyorum fakat fincan-kulpa benzer bir görüntü de mevcut. Olur mu olmaz mı zaman gösterecek. Çok çektirdi inşallah yüzümüz güldürür.

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    kocaeli
    Gönderi
    1,545

Esas

Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Grafik hazır birşeyleri bekliyor. İnşallah tuzak değildir. Satış ihalesi yarın. Haberden sonra ne olur pek kestiremiyorum. Şu güne kadar bu seviyede kalacağına pek imkan vermezdim. Çok yanıltıyor insanı yorum yapmak da zor. Bu adamlara güvenmiyorum fakat fincan-kulpa benzer bir görüntü de mevcut. Olur mu olmaz mı zaman gösterecek. Çok çektirdi inşallah yüzümüz güldürür.
    fincanını kulbunu bilmem yarın arazi satısının teklif verilmesi için son günü bildiğim kadarıyla o yuzden yarın için beklenti olusturularmı bilmem.ben almam tövbeliyim zamanında beni çok bekletti.hep tasınmayı arazi satısını bekledik geçmiş yıllarda inşallah eski dostlar kazanırda beklediklerine değer.y.t.d.

3. Esas

Fincan da var flama da ama onemli olan 3 gunde olusan boga piyasasi. Yarin 1.19 dan bir atraksiyona basliyabilir. Haber bekliyor gibi. Arsa satisinda sonuna gelindi. Ekim ayi yani bu ay sonuna kadar fabrika tasinmis olacak. Daha onemlisi gozde alacaklarini sirketten nasil tahsil edecek? Muhtemel bir tahsisli gelebilir. Bu sekilde gecmis yil zararlarida bir miktar silinecektir.

4. Esas

Sonuc itibari ile gozde girisim bu sirketi duze cikarmak icin ugrasacak.

5. Esas

Acaba teklif gelmedi mi? Yoksa bu baskın ihale yan şirkete dolaylı transfer emaresi mi? İnsanı sabır taşına çevirdi. Hala ortada haber yok. Grafiği 1,25 i geçeriz diye beklerken iki günde eğdiler. Bakalım bundan sonra ne yapacaklar. İzlemeye devam.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Acaba teklif gelmedi mi? Yoksa bu baskın ihale yan şirkete dolaylı transfer emaresi mi? İnsanı sabır taşına çevirdi. Hala ortada haber yok. Grafiği 1,25 i geçeriz diye beklerken iki günde eğdiler. Bakalım bundan sonra ne yapacaklar. İzlemeye devam.
    DAHA İHALEYE AÇILIP TEKLİF İSTENMEDİ hocam. Şirket ihaleye açılıp ilan edilmesi için karar aldı. ilana açılınca kapta bildirilecek muhtemelen. Önemli olan hangi fiyattan baz alınacagı, açık artıma ile ne kadar fiyata satılacagı, bunların dışında gozde nin şirketi düze çıkarmak için faliyet planının ne oldugu, neler düşündükleri ve yapacakları, bütün olarak ele almak lazım. Gozde sonucta maktk mı babasının hayrına almadı. Sekillendirip boyayıp cilalayıp satmak isteyecek belkide, bunun için şirketin başta geçmiş yıl zararlarının ve gozde ye olan borçlarının mevcut kalemler ve gerekirse tahsisli ile ortadan kaldırılması, ayrıca şirketin yeni yerine taşınıp ( ekim ayı sonuna kadar taşınması bekleniyordu ) kapasitesinin ne olacagının belirlenmesi, faliyet konusunun sadece bu sektördemi kalacagı, vs vs vs bir çok soru işaretini gozde girişim aydınlattıkca kagıt yerini bulacaktır. şuanda günlük grafikte fincan kulp formasyonu oluştu, muhtemel kısa sürede formasyona uymak isterse yukarı hareket edecektir. haber ile 1.25 i hacimli kırmak isteyebilir. bakalım hayırlısı ile güzel haberler gelir inşallah. bugün ayın 19 u, ay sonuna ne kaldı

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    kocaeli
    Gönderi
    1,545

Esas

Alıntı Originally Posted by ay_yıldız_80 Yazıyı Oku
    DAHA İHALEYE AÇILIP TEKLİF İSTENMEDİ hocam. Şirket ihaleye açılıp ilan edilmesi için karar aldı. ilana açılınca kapta bildirilecek muhtemelen. Önemli olan hangi fiyattan baz alınacagı, açık artıma ile ne kadar fiyata satılacagı, bunların dışında gozde nin şirketi düze çıkarmak için faliyet planının ne oldugu, neler düşündükleri ve yapacakları, bütün olarak ele almak lazım. Gozde sonucta maktk mı babasının hayrına almadı. Sekillendirip boyayıp cilalayıp satmak isteyecek belkide, bunun için şirketin başta geçmiş yıl zararlarının ve gozde ye olan borçlarının mevcut kalemler ve gerekirse tahsisli ile ortadan kaldırılması, ayrıca şirketin yeni yerine taşınıp ( ekim ayı sonuna kadar taşınması bekleniyordu ) kapasitesinin ne olacagının belirlenmesi, faliyet konusunun sadece bu sektördemi kalacagı, vs vs vs bir çok soru işaretini gozde girişim aydınlattıkca kagıt yerini bulacaktır. şuanda günlük grafikte fincan kulp formasyonu oluştu, muhtemel kısa sürede formasyona uymak isterse yukarı hareket edecektir. haber ile 1.25 i hacimli kırmak isteyebilir. bakalım hayırlısı ile güzel haberler gelir inşallah. bugün ayın 19 u, ay sonuna ne kaldı
    sizin bir yanlışınız var.arazi satışa çıktı.gazetelere ilan verildi.16 ekim ihale için son tarihdi.ekte linki veriyorum.önemli olan ky doğru bilgilendirme yapılması.şu anda bu ihale http://www.icraara.com/ilan-kocaeli-...px?CatID=24703 adresinden okuyabilirsiniz.ihale akıbeti ile alakalı haber akışı olması lazım diye düşünüyorum.y.t.d.

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    kocaeli
    Gönderi
    1,545

Esas

Alıntı Originally Posted by kaanburkay Yazıyı Oku
    Üstad, hayatında bu kadar komik bir satış gördün mü? ilana bak, nelere şahit oluyoruz..

http://www.icraara.com/ilan-kocaeli-...px?CatID=24703

biraz öne alayım kaan ustanın yazısını daha önce paylaşılmış.saygılarımla.y.t.d.

Sayfa 211/711 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •