Sayfa 661/711 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon
Arama sonucu : 5686 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: MAKTK Makina Takım

1. Esas

Alıntı Originally Posted by sancaktar34 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şayet yatırım yaptığınız şirketinize hikayesine beklentisine insnıyor güveniyorsanız yapacağınız tek şey sabredip beklemek,şu andaki varsa zararınız tamamen kağıt üzerinde unutmayın siz elinizdeki hisseyi satmadan zarar kesinleşmez bu benim düşüncem sizin kişisel tercihlerinize saygı duyarım ben kendi adıma kap da haber düşene kadar buradayım bir lot dahi satmadım trade yapmadım görelim mevlam neyler

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Sancaktar
    (Bu tablodan çıkan ana fikir şu şayet dedikleri gibi bunu yapanlar yücel kardeşlerse bunlar yatırımfinansın gizli sahipleridir ve bundan sonra onun ve satışta görünen diğer yancı kurumların olduğu hisselere girmeyin bu kadar net ! )Sancaktar
    Sancaktar kardeşim buda senin yorumun hem yaklaşma diyorsun sonra ben satmadım diyorsun yoksa ben mi yanlış anladım

2. Esas

Brut takas gelmez di mi arkadaslar

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

3. Esas

Alıntı Originally Posted by Mfy5561 Yazıyı Oku
    Ne deyim sene sonu bilanço falan yeniden bir yukarı bir hareket filan ,karı geçtik zararı azaltmazmıyız...
    Bence bu kağıdın hikayesi bitmez. Yatrımı yine bekleriz. Kim bilir belki de kar realizasyonu yapim biraz maliyetim çok şişti demiştir. Malum yan aracı kurumlardan gerçekleşen işlemlerinde onlara ait olduğunu düşünüyorum a1 hariç. Yarın bi bakmışsın 2,20 den çevirmiş yataya bağlamış. Ama bence panikçilerle yarın kesin eksi yüzde 10 daha gösterir.
    Bu arada yazan çizen bazı kendini bilmezlere, ben hiç kağıt pazarlamadım hep objektif oldum. Bugün benide avladılar sıçmaya gittiydim.

Sent from my ASUS_Z00AD using Android mobile app

4. Esas

Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ibiloğlu ve sancaktara haksızlık yapmayalım. Arkadaşlar burada elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. Ayrıca hem iyi niyetli hem de faydalı bilgiler paylaşıyorlar ve asla kimse için al sat tut tavsiyesinde bulunmamışlardır. Hisse üzerinde sarsıntılı dönemler geçiyor bu da bu fiyatlara gelmiş gayet normal.
    Ne ibiloğlu ne Sancaktar lafımız yok da sadece Sancaktar a iki yorum arasında ne demek istediğini anlatmasını rica ettim o kadar ama cevap vermedi?

Esas

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu adam bu şekilde yükselen bütün hisselerde gelir sinek gibi vızıldar vızıldar gider kime hizmet ettiği belli bir zaman Trabzonspor ve birkaç hissede daha çok gördüm Bu adamı hiç ciddiye almayın Üçhanlar satılmış satılmamış onlar hiç önemli değil bedelliye girip girmeden konuşuyor sonra biz bedelli mi yaptı bedelsiz yapmadı bu adam yarısı bedelli yarısı bedensiz değil miydi neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum bilmeden konuşuyor. Zaten satılmayan ruçhan falan varsa normal Spot piyasadan farklı durumlar saçmalayıp durmuş. Elinden uçan varsa bir tl fiyattan gelsin alayım ben

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Biz anlatmaya çalıştık adam anlamaz mal olursa oturur şapa

Yatırım tavsiyesi değil

Esas

Yatirim finans 8 m lotun 2.45 maliyetli hisseleri 5 m satmiş yarın lalanlarini zararina mi satacak 2.00 altı bence

7. Esas

Alıntı Originally Posted by fusel_ Yazıyı Oku
    Yatirim finans 8 m lotun 2.45 maliyetli hisseleri 5 m satmiş yarın lalanlarini zararina mi satacak 2.00 altı bence
    Nasıl çıkardın bu yorumu

8. Esas

artık ne satsa %100 kar yazacak. Satacak m yarın akşam anlayacaz onuda. bence satar herhalde. Yabancı da belki bugün vermiştir. Diyorum ya gerçek yabancı bilmiyoruz. Ama son durum bu hali ile.

Sayfa 661/711 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •