Sayfa 699/711 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709 ... SonSon
Arama sonucu : 5686 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: MAKTK Makina Takım

1. Esas

yatırım ne yazıkki citideki malı verdi bugünde, 700 bin lot kalmış olmalı. sanırım burda stop diyecektir.

2. Esas

İbiloğlu ne yapalım.sıkalım mı kafaya

3. Esas

Bu hafta bitirecekler mi belli olmaz ama biri gider biri gelir önemli olan bilanço ...kısa vade için alım dönemi olarak görülmeli

4. Esas

Yatırım finan son üç gündür sadece mktkm da değil tüm borsa genelinde NET satış yapan kurumlarda bulunuyor arkadaşlar alış yapan kurumlar arasında hiç yok dikkat her akşam paylaştığım günlük alım satım yapan kurumlar tablolarını incelerseniz bunu çok net göreceksiniz sizde

16 şubat borsa genelinde
    net satış yapan kurumlar

16 şubat borsa henelinde net alış yapan kurumlar

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

5. Esas

15 şubat borsa genelinde net satış yapan kurumlar

14 şubat borsa genelinde net satış yapan kurumlar

6. Esas

Yatirim finans neden satiş yapiyor surekli. Borsami dönecek aşağı, bu sonuc cikabilirmi? yatirim finans lokomatif degilmiydi

7. Esas

Sizi bilmem ama bu durum bana hiç normal gelmedi sanki yangından mal kaçırır gibi üç gündür sürekli ne var ne yok satıyor çıkar kokusu yakında

8. Esas

Alıntı Originally Posted by sancaktar34 Yazıyı Oku
    Sizi bilmem ama bu durum bana hiç normal gelmedi sanki yangýndan mal kaçýrýr gibi üç gündür sürekli ne var ne yok satýyor çýkar kokusu yakýnda

Asla yatýrým tavsiyesi deðildir...
    Alanlar kisminda citi varmi hergun.öyle kötü bisey olsa yabanci ne yapsin bizim borsayi. Böylede bakmak lazim

Sayfa 699/711 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •