Sayfa 701/711 İlkİlk ... 201601651691699700701702703 ... SonSon
Arama sonucu : 5686 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: MAKTK Makina Takım

1. Esas

İbiloğlu bu 28 günü nerden buldun.o kdar uzun sürecek bir serüveni yok gibi bana göre.. Eğer dönerse. haftaya dediğin rakam gelir.ama nedense icimdeki his altta 1.60larda takilacak diyor. Ytd.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by zaferavci53 Yazıyı Oku
    İbiloğlu bu 28 günü nerden buldun.o kdar uzun sürecek bir serüveni yok gibi bana göre.. Eğer dönerse. haftaya dediğin rakam gelir.ama nedense icimdeki his altta 1.60larda takilacak diyor. Ytd.
    28 gün öngörüm. Aralıkta çıktığında 26 gün sonra geri geldi. 1,60 felaket senaryosu oraya gelecekse hiç durmayalım burda.

Sent from my ASUS_Z00AD using Android mobile app

3. Esas

Alıntı Originally Posted by maktanos Yazıyı Oku
    Biz size Ankaralý gurup var Yücel var adamýn kafasýna vurur dediðimiz zaman car car Murat abiiiiii diyordunuz halada bakýyorum yok çýtý varmý yokmu yabancýnýn ne iþi olur bu maktakla

Yatýrým tavsiyesi deðil
    Yazdiklarimi iyi oku maktanos.citi hakkinda ne yazmisim.ona göre yaz. Ha gelelim hisseye, sen ne zaman karsima ciksak muhakkak o kagit asagi gidiyor.bu yuzden benim yazdigim takildigim yerlere gelme.ayar etme beni

4. Esas MAKTK Makina Takım

Bu arada ödünç pay piyasasında gün sonu tablosu budur adamlar 1.235.538 lot işlem gerçekleştirmiş yani ödünç hisse bulmuş artık hisselerini kiraya verenler de köşe olmuşlardır o üç kuruş faizle !!

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

5. Esas

Alıntı Originally Posted by maktanos Yazıyı Oku
    Biz size Ankaralı gurup var Yücel var adamın kafasına vurur dediğimiz zaman car car Murat abiiiiii diyordunuz halada bakıyorum yok çıtı varmı yokmu yabancının ne işi olur bu maktakla

Yatırım tavsiyesi değil
    Maydanoz madem iyilik meleğisin şu KRONT sayfasına da bir uğrasana hisse 1 tl den 7 tl ye gitti alt tarafı bir telekomikasyon şirketi belki oradada angaralı yüceller vardır sebabına uyar arkadaşları 😀

6. Esas

Sancaktar yanlış bilgi aktarıyosun dediğin ödünç pay piyasası (açığa satış) talep 145 bin , teklif 29 bin. Gerçekleşen nasıl 1.235.538 oluyor ??
    Bi izah eder misin ?

Sent from my SM-N920C using Android mobile app

7. Esas

Alıntı Originally Posted by sefayilmaz Yazıyı Oku
    Sancaktar yanlış bilgi aktarıyosun dediğin ödünç pay piyasası (açığa satış) talep 145 bin , teklif 29 bin. Gerçekleşen nasıl 1.235.538 oluyor ??
    Bi izah eder misin ?

Sent from my SM-N920C using Android mobile app
    Açık satış değil kardeşim ödünç pay piyasası gün sonu tablosu sadece resim tam çıkmıyor bak burda gerçekleşen işlemide var incele istersen yada varsa senin kanalın teyit edebilirsin

Esas

yarın dönmesi lazım ytd

Sayfa 701/711 İlkİlk ... 201601651691699700701702703 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •