Sayfa 709/711 İlkİlk ... 209609659699707708709710711 SonSon
Arama sonucu : 5686 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: MAKTK Makina Takım

1. Esas

arkadaşlar gelir tablosunu inceledim. Kimseyi yanıltmak istemem ama ben beğenmedim. Gelir tablosunda dediğim zaten arsa satış kazancı olacaktı ve var. Diğer Olağandışı gelirler kaleminde 55 milyon gelir var. Bunun içinde ağırlık arsa satış kazancı vardır.
    Ciro 54 milyondan 61 milyonda çıkmış. Finansman gideri 26 imiş 27 olmuş. 44,7 dönem karından 55 milyon çıkınca geri kalan zarar olur.

Üzgünüm ben beğenmedim.

Ama şirket 2017 de çok daha iyi olacak sadece 2016 sonuçlarını beğenmedim ben.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by ragazzo Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben aynı zamanda Matriks cep telefonu uygulamasını kuşşanıyorum orda Twitter bölümünde maktk bakınca biri bugün kü pastayı paylaşmış Alakası yok hep yabancı satış göstermiş alanlarda farklı enteresan bir bakın ltf ...
    o t+2 ye göre veriyor, citi satışını virmanlı gösteriyor. ondan böyle. yatırım şu anda citi takasında görünen malı satıyor.

3. Esas

Pazartesi inşallah bu bilançoyla operasyonun son şekli belli olur.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Karanlik odada yanlisim varsa duzeltsin ustalar tahminim 250-300 bin civarı hisse alındı. Birde pastada görünen o ki tüm yatırım şirketlerinin ortalamasi 1.90 civarı.
    karanlık oda toplam işlem adeti 480.597 ve satış ağırlıklı olmuş.

Esas

Bu hafta sonu da bilançoyla geçer artık.

6. Esas

Benim anlamadığım eğerki patronun sağ cebinden sol cebine değilse yatırım ve citi bu malları kime sattı. n

7. Esas

SPK bülteni yayınlandı arkadaşlar malesef mktkm a yine bürüt takas yada mktkm hissesiyle alakalı herhangi birine ceza gelmemiş !!! HANİ NEREDE HERGÜN BURAYA GELİP BÜRÜT TAKAS DİYE ULUYAN İYİLİK MELEĞİ ÇAKALLAR ??Hiç göreniniz yada duyanınız varmı arkadaşlar??

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

8. Esas

14 şubattan bu güne kadar borsa genelinde sadece satışta görünen yatırımfinans bu gün ilk kez genel alıcılarda yer almış genel satıcılarda yok

14 şubattan bu güne kadar para çıkışı olan hisselerde yer alan mktkm bu günki tabloda görünmüyor

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 709/711 İlkİlk ... 209609659699707708709710711 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •