Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Toyota Auris

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Anket Diyarı :)
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas Toyota Auris

Merhaba dostlar bende 2008 dizel comfort modeli auris var.baya memnunum.bu model araç kullanan ve seven dostlarla burada aracımız hakkında bilmediğimiz konuları konuşmak isterim.
    konumuz hayırlı olsun...

Esas

toyotalar sağlam arabalar tamam..............

ama bana çok soğuk geliyorlar bildim bileli.............

eski kasa 105 beygirlik corolla gli otomatik kullandım 1 yıl kadar............

evet çok iyi arabaydı...........çekişi müthişdi seriydi az yakıyordu sğlamdı ama soğuktu.........

ısınamadım sattım...............

fransız ve alman arabaları daha sıcak geliyor..............

japonların en hoşuma giden markası mazda.................

ama uzak kaldı türkiyeden.............

mazda çok iyi çok rahat arabadır..............özellikle 323 sedan sorunsuz bir araçtır..........

aşağıdaki kasadan kullandım kısa bir sür durdu bende ünki çok iyi fiyata meraklısına sattım...........

çok araba değiştiririm.............huyum kurusun...........

saygılar kardeşim..............aurisine güle güle bin.........güzel araba................

çok önceleri kullandığım corolla gli den memnundum................çok seri arabaydı.............

Esas

otomobil deneyimleri ile alakalı bir topic açılması yerinde olmuş.
    İstediğiniz model araç için çekiş performans yakıt konusunda ve kullanıcı yorumları ile alakalı mesleğimiziz için kapalı otoparklar olduğu için bilgi sahibiyim. Çünkü bir otopark alanımızda yaklaşık 40 metre dik rampa mevcut biz bu rampaları kullanırken her aracın performansını günde onlarca kez test etme şansımız oluyor.

auris leri şayet dik ve rampalı eğimli yol kullananlara tavsiye etmiyorum.
    Kullanım kolaylığı ve vites kutusu iç hacim ve şekli olarak emsallerine göre çok üstün.

şanzıman belirtiğim gibi engebe ve bozuk yolu ve dik eğimli yerlerde kullanılması halinde zamanla size problemler çıkarabilir.
    toyatalar da
    çekiş konusunda 2003 ve üstü modeller için söylüyorum.

auris kullananların genelde araçtan vazgeçmeleri nedeni türkiye de çekişin emsallerine göre düşük olmasıdır.

Esas

japon arabaları özellikle2010 ve altı subarolar da servis yüzü görmezsiniz.
    nissan 2008 -2004 arası micralar yoğun şehir yaşantısı için en ideal çözümdürler.
    şuan juke şehir içi mini jeep klasmanında başarılı.

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

sevgili kentuf bilgiler için teşekkür ederim..

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

benim aracım 2008 dizel comfort auris çekişte bir sıkıntım yok.turbo mevcut...fakat benzinlilerde bu sıkıntının olduğunu bende duydum...

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

yinede memnunum

Esas

2008 benzinli Corolla...Daha 50.000 bile olmadı...Kendisinden çok memnunum...
    Benim için öyle çekişti torktu v.b.şeyler hiç önemli değil...Belki de yaşımdan mütevellit..
    Ben araca bindiğimde yavaş ve sakin kullanırım...Benim için rahatlık hep ön planda oldu...
    Zira hızlanıp agresif olduğumda kontrol benden çıkmış gibi hissediyorum...
    Zaten İstanbul gibi bir yerde ne hız yapabilirsin,ne de anlık dikkatsiz olabilirsin...Anında cezanı keserler...

Neyse...Yazdık naçizane bir iki kelime...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •