Sayfa 3/81 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GDKGS Gedik Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    umıtkoy
    Gönderi
    551

Esas

Alıntı Originally Posted by BEHAVIOUR Yazıyı Oku
    Bilgilendirmek adına yazayım dedim bazı arkadaşlar gedik yatırımdaki lot artışını merak ediyorlar.eğer inceleme yaparsanız marbaşın elindeki 800bin küsür şuan tahminimce gedik yatırıma virman yapılmış olabilir.Zaten başkada o denli lotu olan olmadıgına göre muhtelemel budur

__Kesin bir bilgi olmayıp incelenmesi gerekir._
    bıraz gerıden takıp edıyorsunuz sn behavıour, yaklasık bu 1.5 mılyon adet 05.01.2007 gunu geldı.

halka arz'da %51 acıklık vardı,ama 05.01.2007 gunu gedık'e gelen hısselerle beraber %99 halka acılmıs oldu,gedık'e gelen yaklasık 1,5 mılyon hısse ıcın sırketten henuz satıs konusu ıcın bır yazı gelmedı,geldıyse de ben gormedım.bız burda vırman'ı degıl,gedık'e gelen 1,5 mılyon hısse'yı konusuyoruz,halka arzdan sonra belırlı zamanlarda ,marbas'dan- gedık'e yapılan vırmanları zaten bılıyoruz....

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    TürkiyE
    Gönderi
    344

Exclamation Kendİ Yorumumu PaylaŞmak İstedİm Herkes Kendİ Yorumunu Kendİ Yapacaktir.

Alıntı Originally Posted by DELL Yazıyı Oku
    bıraz gerıden takıp edıyorsunuz sn behavıour, yaklasık bu 1.5 mılyon adet 05.01.2007 gunu geldı.

halka arz'da %51 acıklık vardı,ama 05.01.2007 gunu gedık'e gelen hısselerle beraber %99 halka acılmıs oldu,gedık'e gelen yaklasık 1,5 mılyon hısse ıcın sırketten henuz satıs konusu ıcın bır yazı gelmedı,geldıyse de ben gormedım.bız burda vırman'ı degıl,gedık'e gelen 1,5 mılyon hısse'yı konusuyoruz,halka arzdan sonra belırlı zamanlarda ,marbas'dan- gedık'e yapılan vırmanları zaten bılıyoruz....
    Nasıl hem halka açıklık payı artıpta marbaştaki 800bin küsür lot gedik yatırıma geçti işte hayır olabilir ben bu kağıdın varlığını hisse nette gezerken bir baktım marbaşmenkul değerler yo yu gördüm buda neyin nesi diye bir inceleyim dedim.Sonrada tabi düşündüm daha önceden başka kağıtlarda bu menkul değer üzerinden bazı hareketler dikkatimi çekmişti sonrasında dedim ki şimdi demekki kendi menkul değerleriyle bu işi yapmayı tercih etmiş olmalılar diye düşündüm.Yatırımcı arkadaşlara kolay gelsin diyorum umarım kazançlı çıkarsınız ancak unutmadan geçmeyeyim her kağıt halka arzı 1ytl üzerinden yapılır bu demek oluyor ki şuan kağıdı 1ytlden olanlar onlar kendilerini bilir yüzde 10dan fazla kardalar isteseler buradan verebilirlerde diye düşünüyorum tabiki bu benim kendi fikrim kimse bunu yatırım tavsiyesi olarak kullanmayalım arkadaşlar fikir paylaşımı olarak düşünelim.

3. Esas marbaş

Bu hisse ile ilgilenen varsa lütfen yazsın.Borsa endeksi 43 lere dayandı bu hisse aynı yaerinde bazen cokkomik işlemler oluyor.Nasıl bir hisse imiş bu.

Esas

Hisse B tipi yani bono tahvil var portfoyünde.
    Sağlamcı kağıt anlayacağınız

5. Esas

Yine endeksten etkilenmedi, 1060 a saplandı kaldı.Nedir bu iş anlamadım gitti.Ne cıkıyor ne iniyor.

Esas

kıpırdanmalar var tavan olursa feci uçar...1.20 üzeri direnç yok...

Esas

tüm yolarda başlayan çılgınlık buraya da yansıyabilir... 1.22 önceki zirvesi, o seviyede dikkatli olunmalı...

Esas

ağırlıklı oratalama yapılıyor...yarın tavan gerisi bayram..inşallah..

Sayfa 3/81 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •