Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: The Strain (2014) - Dizi

Smile The Strain (2014) - Dizi

The Strain (2014)

Yeni bir dizi tanıtacağım, uzun zamandır yeni bir çok dizi var ama bunun atmosferi gayet başarılı ve devam bölümleri de ilgi çekecektir.

Konu kısaca şöyle; Berlin'den Amerika'ya uçuş yapan ve içinde 260 yolcusu olan bir uçak, havaalanına iniş sonrasında
    sessiz bir şekilde ortada kalınca, uçağın içinde olanlar merak edilerek, bir takım yöntemlerle prodesür başlıyor.
    Uçak içine giren ekip 260 kişinin tamamının öldüğünü görüyor ve arkasından incelemelere başlıyor. Ölüm sebebi belli
    olmasa da, herkesin bir anda öldüğünü ve bunun nasıl olduğunu anlayamıyorlar. Uçak içinde araştırma devam ederken,
    4 kişinin hayatta kalması ile durum değişiyor. Ama bu sağ kişiler de olan bitenden haberdar değiller.

Kısaca konu böyle; detayları fazla vermiyorum, izleyince hoşunuza gidecektir. Tür olarak Dram-Korku-Bilim Kurgu sınıfına ait bir yapım.
    Biraz vampir dizileri gibi diyeceğim ama aslında ilerleyiş öyle değil. Ortada kanı tamamen emen canlılar var ve ilgi çekiciler.

Dizideki oyunculardan sanırım sadece Corey Stoll (House of Cards) ve David Bradley (Harry Potter) ikilisini izleyiciler anımsayacaktır.
    IMDB puanına fazla kişi oy vermemiş ama sanırım o da zamanla yükselecektir. 2963 kişi 8.6 puan vermişler, benim puanım ilk bölüm için 9
    daha sonra ne olur bilmiyorum. Bazı dizilere başladıktan sonra baygınlık gelmiş ve yarıda bırakmıştım.

Ben ilk bölümü izleme listenize almanızı öneriyorum.

henüz aşağıdaki tiplerle karşılaşmadık ama ilk bölümde bunların akrabaları mevcuttu :hes:

Smile

The Strain: Season 1, Episode 3
    Gone Smooth (27 Jul. 2014)

Esas

The Strain: Season 1, Episode 4
    It's Not for Everyone - Yayınlandı

Esas

S01, E05
    Runaways (10 Ağu 2014)
    Yayında...

Esas

S01, E06