Arama sonucu : 3 madde; 1 - 3 arası.

Konu: Extant (2014) - Dizi

Smile Extant (2014) - Dizi

Extant

Yeni bir dizi daha yayına başladı. Drama | Sci-Fi | Thriller sınıfına ait bir yapım.
    Yapımcılığında Steven Spielberg var. Henüz 2 bölüm yayınlandı.

Başrolde ise filmlerden tanıdığımız ama dizilerde ilk kez göreceğimiz Halle Berry var.

Kısaca konusu şöyle; uzayda bir yıl boyunca görev yaptıktan sonra geri dönen bir kadın astronotun (Halle Berry)
    geçirdiği süre sonrasında eşi ve çocuğunun yanına dönüyor. Ancak eşi çok gelişmiş, insanı taklit eden robotlar
    tasarlıyor. Bunlardan birisi de çocuğu olarak yanlarında kalan bir robot, bunun özelliği ise insan davranışlarını öğrenmesi
    ve bunu tekrarlayarak insana benzer hareketler yapmasını sağlamak. Diğer tarafta ailenin çocukları çok denemelerine
    rağmen olmuyor.

Ama uzayda geçen süre sonucunda yapılan bir takım analiz, testler sonucunda 3 aylık hamile olduğunu öğreniyor.
    Oysa uzaydaki üstte kendisinden başka kimse yoktu. Bunun nasıl olduğunu anlayamasa da, başına gelenlerin
    bir deneyin parçası olduğunu düşünmeye başlıyor. Sorularının cevabını ise bulabilecek mi, bunu henüz bilmiyoruz.

Dizi genel olarak ilgi çekici ve daha da güzelleşebilir. Halle Berry için biraz temposu düşük, ilgi çekici aşamalar ve sahneler
    bulunuyor. Belki bir kaç gün önce tanıttığım The Strain kadar sürükleyici henüz değil ama ne olacağını ilerleyen bölümlerde
    anlayacağız.

Henüz 2 bölüm izledim. Beğendim, IMDB puanı 7,7 (2400 kişi) ve benim puanım 8, dizi şu anda 13 bölüm için sipariş almış
    durumda. İyi seyirler...

Esas

S1, E4
    Shelter (30 Jul. 2014) - Yayınlandı

Biraz tempo düşük gibi bakalım ne olacak...

Strain daha ilgi çekici ilerliyor, her bölümde ilginç detaylar çıkıyor.

Esas

S1, Ep11
    A New World

yayında...

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •