Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: The Knick (2014) - Dizi

Smile The Knick (2014) - Dizi

The Knick

Yönetmen : Steven Soderbergh
    Oyuncular : Clive Owen, André Holland, Jeremy Bobb

Yeni bir dizi daha yayına başladı. Henüz ilk bölümü yayınlandı ve birinci sezonun 10 bölüm olacağı ifade edildi.
    Ancak ilk bölümdeki olumlu yorumlardan dolayı, dizi 20 bölüm olarak yayınlanacakmış.

Dizi Newyork'ta, 1900'lü yıllarda, Knickerbocker Hastanesi’nde çalışan doktorlar, hemşireler ve diğer ekipteki kişilerin
    hayatlarını anlatıyor. Drama sınıfında olan bu dizinin oyuncuları ve yönetmeni tanınmış kişilerden oluşuyor.
    Dizinin adı hastanenin isminde esinlenerek oluşmuş, Knickerbocker'un Knick kısmı ile isim belirlenmiş.

Başroldeki Dr. John W. Thackery rolünde Clive Owen'ı bir dizide sanırım ilk kez izleyeceğiz. Daha önce bir çok
    filmde oynamış bu oyuncuya ait karakteri sanırım ilginç bulacaksınız. Dizinin başlangıcındaki sahneler yine
    ilgi çekici ve ne olacak acaba diyorsunuz. İçerik açısından ve ilk bölümdeki akışa göre, bence ailece izlenecek
    yapımlardan değil. Belki +15 olabilir.

20 bölümün yönetmeni Steven Soderbergh olarak belirtilmiş.

Gelelim diğer ayrıntılara; dizi drama sınıfında olmasına rağmen, ben ilgi çekici buldum. Özellikle mekanlar,
    sahnelerdeki detaylar, kostümler, makyajlar vs kesinlikle kaliteli bir yapım serisi olacağını gösteriyor.
    IMDB puanı 1057 kişi tarafından 8,7 olarak belirtilmiş, benim puanım 8 ve yakında daha çok izleyicisi olacağını
    düşünüyorum. Konu olarak diğer yapımlara benzerlik pek göstermiyor.

Bu yeni diziyi öneriyorum; takip edilmesinde yarar var. Kaliteli oyunculuklarla, merak uyandıran bölümler olacağını umuyorum.

Esas

S01-E02
    Mr. Paris Shoes
    yayında...

Esas

The Knick S01E03 The Busy Flea
    yayında...

Esas

S1, Ep4
    Where's the Dignity

Yayınlandı...

Gönderi Kuralları