Sayfa 101/129 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1029 madde; 801 - 808 arası.

Konu: PSDTC Pergamon Status Dış Ticaret A.Ş.

Esas

şirket dün biraz geri alım yaptı 19750 adet daha öncede 27.07 tarihinde 7 bin adet alım yapmıştır...yani devede kulak dedikleri tabirden...bence kardeşi tgsas bilanço açıklamsını bekliyor beraber hareket gelir eger gelirse tabiii...ama çok bekletti yazık oldu bu kara şimdilik...

Esas

çok ayıp ediyorsun hergün düşmenin bi anlamı yok...acaba şirket battı da bizim haberimiz mi yok...bu nasıl iş anlamadım tahtadan bi grubu uzaklaştırmak için mi bu hareketler anlamadım öyle olsa işlem hacmi olurdu o da yok...

Esas

Bugün kap a yollanan haber çok önemli...neden halka arz fiyatının altindasin diye hesap sormuşlar resmen...4.16 şuanki halka arz fiyati...ama gel gelelim fiyat geride...kar eden sirket nasıl halka arz fiyatının altında olur...20 dk da 5.77 den 4.50 ye düşürdü ilk düsus günü milleti perişan etti ...umarım en kisa surede toparlar...

Esas

tahta yapıcı 3,51 e 15614 lot koymuş ne güzel demi kesin birilerine mesaj veriyor...ayıp valla 4 lerde olması gereken hisse hala sürünmeye devam ediyor...

Esas

Alıntı Originally Posted by Konkasor34 Yazıyı Oku
    tahta yapıcı 3,51 e 15614 lot koymuş ne güzel demi kesin birilerine mesaj veriyor...ayıp valla 4 lerde olması gereken hisse hala sürünmeye devam ediyor...
    syn konkasor bu hisse bu gün dikkatimi çekti, bu hissenin sahiplari kimlerdir? ve bu hisse hangi sektörde ne iş yapıyor bilgi verirseniz memnun oluruz, teşekkürler.

Esas

İyi sahipli bir hissedir bu bence, ama degişik hareketler yapıyor, sanki biri tutuyor uçmasın diye borsa çıkarken duruyor düşerken çıkıyor, mantıksız hareketler sergiliyor, burada birileri çıksın istemiyor sanki, ama güzel kâr açıklıyor. Ansızın ucabilir gibime geliyor.. Yatırım tavsiyesi degildir..

Esas

pazartesi alıma izin verirse birazcık deneyeceğiz bakalım ne olur,

8. Esas

Tavan olmadiki alima izin vermemis olsun at gibi gidersede it gibide geri gelir..3.93 den 4 üstü kapıcak diye atladım fazlamı aldım ne anında düştü pat pat 3.80 kapadı zorla..siz almaya caliscaksiniz bende kurtulmaya calışcam ptesi

Sayfa 101/129 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •