Sayfa 127/129 İlkİlk ... 2777117125126127128129 SonSon
Arama sonucu : 1029 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: PSDTC Pergamon Status Dış Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by atilgan67 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar doce farkındaysanız alım satım yapmıyor. Bu şirketin yabancı ortağı var ve ortak alman. Doce deki mal onun olma ihtimali yüksek. Çünkü uzun süredir sabit bu miktar. Yaniltmiyayim sizde bir araştırın ben sadece bilgi vereyim dedim. Lütfen siz de araştırın ytd.

Sent from my SM-N920C using Android mobile app
    Yaklaşık son 4 ayda almış. Ekim sonunda takasda sıfır iken 4 ayda 431 bin lot almış. Satmamış... Sanırım devam edip etmeyeceğiönemli olacak. üstelik maliyetide bu seviyelerin üzerinde. Belki de bıyıklıdır ama ne olursa olsun piyasadan çekilmiş bir miktar var ve bu adamlar yaş tahtaya pek basmazlar. Adam net ciddi zararda. Yüksek fiyatta alırken bu fiyatlardan neden almaz ki?
    FK çok düşük, düzenli kar ediyor. Temettü mü dağıtmıyor niye böyle fiyatlanıyor?

Esas

Alıntı Originally Posted by atilgan67 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar doce farkındaysanız alım satım yapmıyor. Bu şirketin yabancı ortağı var ve ortak alman. Doce deki mal onun olma ihtimali yüksek. Çünkü uzun süredir sabit bu miktar. Yaniltmiyayim sizde bir araştırın ben sadece bilgi vereyim dedim. Lütfen siz de araştırın ytd.

Sent from my SM-N920C using Android mobile app
    Yaklaşık son 4 ayda almış. Ekim sonunda takasda sıfır iken 4 ayda 431 bin lot almış. Satmamış... Sanırım devam edip etmeyeceğiönemli olacak. üstelik maliyetide bu seviyelerin üzerinde. Belki de bıyıklıdır ama ne olursa olsun piyasadan çekilmiş bir miktar var ve bu adamlar yaş tahtaya pek basmazlar. Adam net ciddi zararda. Yüksek fiyatta alırken bu fiyatlardan neden almaz ki?
    FK çok düşük, düzenli kar ediyor. Temettü mü dağıtmıyor (2015 de dağıtmış) niye böyle fiyatlanıyor?

Duhul
    Feb 2012
    İkamet
    Çaycuma
    Gönderi
    1,331

Esas

bedelsiz verdi benim bldiğim o doce ben daha öncesinden var diye hatırlıyorum ama tam olarak ta ilgilendiğim bir şirket değil öztüre holdinge ait bir dış ticaret şirketi ege bölgesinin en fazla döviz getiren şirketi idi şimdi konumu aynmı bilemiyorum ama sahiplerini tanıyordum uzun süredir de görmedim izmire taşındılar tamamı çünkü ortakları alman zaten kaat ta citi yok herhalde yabancı ilgisi olan kaatlarda genelde citi de olur ben yazdım bilgi olsun diye yoksa taşıdığım bir kaat değil yanlış anlaşılma olmasın lütfen

4. Esas

inalıcak gibi degil tgs 12 aylık 2.800 pergemon 9 aylık 2.700 pegemonun muhtemelen 4.00 trl.cıvarı karı gelecek hisselerdeki fiata bakın tam bir kumar salonu olmuş borsa .üstelik pergemon bu sene temettüde verecek yazık hisseye ama tam bir bomba inşallah beni yanıltmaz bektentim kuvvetli hayırlı ne ise o olsun su akar yolunu bulur.ytd.

Esas

iyice sıkıştı bakalım ne olacak...

Sent from my SM-G610F using Android mobile app

Esas

2016 yılı net kar 3.646mln tl olarak açıklandı... 2015 yılı 3.114mln tl idi... yaklaşık karlılık oranında %20lik artış yakalanmış dırumda. hiç fena değil... hayırlı olsun...

7. Esas

bilanço değerlendirmesi yapacak kimse yokmu arkadaşlar

Esas

aslinda yorum yapmaya gerek yok. sermayesi 7.425mln olan bu şitketin açıkladığı konsolide olmayan yıllık karı 3.650mln tl. sonuçta rakamlar yukarıyı gösteriyor. bakalım bunun bir tepkimesi olacakmı?

Sayfa 127/129 İlkİlk ... 2777117125126127128129 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •