Sayfa 192/242 İlkİlk ... 92142182190191192193194202 ... SonSon
Arama sonucu : 1931 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: ULUSE Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Esas

ihaleyi alamadida haber aldilar o yuzdenmi dustu acaba

2. Esas

Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    Yok Arge, 3 fabrika,ihale,bilmem kaç ülkeye ihracat,15 trilyon kar,siparişler, trafo hücre, vallahi 20 lira siz yabanci değilsiniz 14 lira ya satmalar .sonra milletin eline verin. 2 yıldır milleti inletin. 20 yıllık borsaciyim 1 haftada bunlardan ky zarardan başka birsey gelmiyecegini anladım. Güzel kızı gösterip menopoza girmiş ablasını damada kakalamaya çalışırlar ya Uluse in sahipleri biz damatlara iyi kakalamislar.Helal olsun kart kızı iyi makyajlamislar.
    ne güldüm yahu , müthişşşşş müthişşşşşşşşş,, oy oy karnım ağrıdı, gözümden yaş .geldi............. anlaşılan bizim ki duvağı kaldırmış

3. Esas

Birde yüz görümlüğü tahsilatı yaparlarsa, o zaman yandı gülüm keten helva

Esas

gecen hafta yazilanlar ile bu haftanin daha ilk gununde yazilanlar arasinda buyuk fark var. Bir hisse % 3-5 dustu diye yorumlar 180 derece degisirmi.
    Eger bir sirkete inaniyorsaniz ve sirket finansman verileri ve gelecegi iyi ise sabretmek lazim bir zaman gelir sabrinin meyvelerini toplarsin. Ben uzun vadeli buradayim bu yuzden % 5 degil % 20 dusse benim icin fark etmez. Ama kisa vadeli dusunenler icin birsey diyemem. Bu hisse bundan onceki hissem ile benzer ozellikler gosteriyor. Sonuda ayni olur Insallah.

5. Esas

Yahu 2 yıl diyorum siz hala sabredin bekleyin diyorsunuz. 2 yıldır düşüyor kağıt hiç çıktığını görmedik ki psikolojimizi bozdu o nedenle yazılarımız değişiyor en azından kendi adıma bu böyle

Esas

Yakında bütün orta gerilim pazarı ulusoya kalacak. Türkiyede neredeyse tekel olacak orta gerilim konusunda. 2017 de cirosunda ciddi bir artış olacak... sebeplerini daha sonra yazarım. Dün bir miktar alış yaptım aşağı bastılar hemen. İşime gelir benim biraz daha aşağı lütfen...ytd

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Yakında bütün orta gerilim pazarı ulusoya kalacak. Türkiyede neredeyse tekel olacak orta gerilim konusunda. 2017 de cirosunda ciddi bir artış olacak... sebeplerini daha sonra yazarım. Dün bir miktar alış yaptım aşağı bastılar hemen. İşime gelir benim biraz daha aşağı lütfen...ytd

Sebeblerini şimdi yazsan olmaz mı?

Esas

Alıntı Originally Posted by saltuk25 Yazıyı Oku
    Sebeblerini şimdi yazsan olmaz mı?
    Maalesef olmaz kardeş

Sayfa 192/242 İlkİlk ... 92142182190191192193194202 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •