Sayfa 5/242 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1931 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ULUSE Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Bana sorarsanız son yıllarda yapılan en makul halka arz fiyat normal yatırım tavsiyesi değildir

2. Esas

Cuma gun yatirim danismanini aradim arza katilmak istiyorum onerirmisiniz dedim bana biz hisse önerisinde bulunmuyorum dedi.Ayrıca bizden bu zamana kadar 2 musteri talepte bulundu katılım cok az dedi bilginize

Esas

Sadece bir araci kurumda yerli tarafta 10 mio Tl basvuru oldu..yerli tarafta en az 5 kati talep olmustur diye dusunuyorum..ama esas fiyati yabanci ilgisi belirleyecek..sonucta basarili bir halka arz oldugu kesin..ytdegildir

Esas

Alıntı Originally Posted by onur777 Yazıyı Oku
    kagidin sahibi ne isterse o olur..
    Sirket ciddi ve karli bir sirket, aile sirketi ama karadenizli duzgun adamlar, kac yildir turkiyede taninan kimseler, adlarini lekelemezler..

%70 yabanci almis, bence bir ceplerinden alip obur ceplerine koyacaklar yabanci olarak..
    Sabit getirisi olur uzun vade diye dusunuyorum, yapi kredi raporuna gore 16 fiyattan %20 iskontolu, ki o raporun uzerine borsa %10 artti..

Bu arada sirket enerji degil elektrik ve elektromekanik urunleri sirketi,

2 tavan yapsin ucacak kacacak yazmaya baslar insanlar,
    talep yuksek olmustur diye dusunuyorum, araci kurumda o yonde bilgi verdi.. pazartesi gorecegiz..

ytd.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    trabzonlu yazmisim, kayserili olacakti, kayserili koklu bir aile, patron icin dahi diyorlar..
    ytd

Esas

burda olumsuz yazan arkadaslar pazartesi gorursunuz, kim ne talep vermis, ben yazilarimdanda anlasilacagi uzere talep verdim, talep az gelirse zarar ederim, fazla gelirse talebimin tamami karsilanmaz,
    umarim kararinda bir talep olmustur,

Ne olursa olsun halka arz duyurusu ve fiyatin belirlendigi tarihten bu gune borsa %10 dan fazla yukseldi, bu bile sirketi iskontolu yapiyor..

Esas

Ne kadar temettü vermeyi taahhüt ediyor? İlk soru bu olmalı. Paranızı kaç senede geri alabileceksiniz?

7. Esas

Kesin olmamakla beraber fiyat 14 belirlenmiş yurtiçi bireysel yatırımcı için %15 talep karsılama fiyat tan dolayı %24,2 dağıtım oranı olmuş yani 1000 lota 242 lot gelmiş bana göre fiyatın 14 olmasıçok iyi olmuş talepte gayet canlı 1,5 kat hayırlı olsun borsamıza yatırım tavsiyesi değildir...

Esas

İmkb'de ne zaman işlem görmeye başlar ki..

Sayfa 5/242 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •