Sayfa 4/171 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1368 madde; 25 - 32 arası.

Konu: FX Kliniği

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    Hollanda
    Gönderi
    879

Esas

bu fomcde uzun vadeli etki birakacak bir guncelleme yok. hatta ben bir miktar temkinli tutum oldugunu da algiladim. yarin ki veriler daha fazla etki birakabilir. fakat su anda tum piyasayi etkileyen boj bilanco meselesi dolarin deger kaybetmesini iyice zorlastirdi. korelasyon icin usdjpy takip edilmeli.

Esas

hocam hayırlı olsun

Esas

Sayın B.ERKAN
    İşte burada çok aşikar trade de siz alışlar ben satışlarla işleme girdik. Her ikimiz de kazandık. Burada çok önemli bir bilgi var aslında. Ana, orta, kısa ve scalp trendleri ayrıdır. Kısa vadede bir düzeltme mevcut. Bu yukarı düzeltmede kanal, kama vb bir yaklaşımla destek dirençlerden işlem yapılabilir.
    Trader için yönün aslında bir önemi yoktur. Sizin stratejiniz çok önemlidir.

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    Hollanda
    Gönderi
    879

Esas

teknik olarak ise eurusddeki igne bar yukarda maliyet olusturdugu icin asagi yonlu baski yaratiyor. gunluk kapanis 1.255 uzerinde olabilirse yarin yukari yonlu sentiment guclenebilir.

Esas

Alıntı Originally Posted by nevermind Yazıyı Oku
    bu fomcde uzun vadeli etki birakacak bir guncelleme yok. hatta ben bir miktar temkinli tutum oldugunu da algiladim. yarin ki veriler daha fazla etki birakabilir. fakat su anda tum piyasayi etkileyen boj bilanco meselesi dolarin deger kaybetmesini iyice zorlastirdi. korelasyon icin usdjpy takip edilmeli.
    Sizin bu temel yorumlarınız oldukça güzel. Ayağı yere basan yorumlar...

Alıntı Originally Posted by emin1963 Yazıyı Oku
    hocam hayırlı olsun
    Çok teşekkürler sayın emin1963

Duhul
    May 2012
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    71

Esas

Eurusd M15 takip ettiğim uyumsuzluklar bazen iyi iş çıkarıyor.

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    294

Esas

hayırlı olsun...geçenlerde isviçrenin merkez bankası rezervini sarışına çevireceği bunun için referanduma gidebileceği gibi bir haber okudum. Açıkcası MB yönetimi halka sorulduğu bir ülke tuhaf geldi algılayamadım bizde ileri demokrasi olduğu için sonra mantıksız geldi toplumlar bazen kendilerinin hayrına olmayan kararlar da verebilir dedim kendi kendime haberi sorguladım. Sonuç ne oldu dersen unuttum bile yoğunluktan...

Neyse bu haber gerçekse bir kriz hazırlığıdır, sarışını uçuracak haber olur orta-uzun vadede...

Esas

Sağolasın CantoNa
    Sarışın için bir topikte yazdım, hatırlamıyorum. Bu sarışının dönüşü için işaret fişeği olmaz diyemem ama ancak düzeltmeyi başlatır diye düşünmekteyim. 1089 sihirli rakamımı biliyorsun . Hele oralara bir uzansın sarışın sonra yeniden falına bakılır. Fiziki alanlar için dolar bazında sana söylemiştim. Aşağı gidecek yeri az yukarı gidebilecek yeri çok diye. Alınmaz demem. Ne kadar aşağı gider onun tahmini yapılıp dediğim noktaya gelirse kademeli alışlar yapılabilir. Yine de bu işlere teknik analiz ile yaklaşıp taban oluşumuna kanaat getirdikten sonra alım yapılması doğrudur.

Asla UNUTULMAMALIDIR Kİ YAZDIKLARIM ÇİZDİKLERİM YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP FALDAN ÖTEYE GEÇEMEZ

Sayfa 4/171 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •