Sayfa 200/250 İlkİlk ... 100150190198199200201202210 ... SonSon
Arama sonucu : 1995 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan Elektrolitik Bakır San. ve Tic.

1. Esas

Gelecek günler daha gelmemişler.

Onları şimdiden düşünüp, yok bir günde, yok olan bir hastalıktan, yok olan bir elemden tevehhüm ile düşünüp müteellim olmak, sabırsızlık göstermekle, üç mertebe yok yoğa vücut rengi vermek divanelik değil de nedir?

Madem bu saatten evvelki hastalık zamanları ise sürur veriyor. Ve madem, yine bu saatten sonraki zaman mâdum, hastalık mâdum, elem mâdumdur.

Sen, Cenâb-ı Hakkın sana verdiği bütün sabır kuvvetini böyle sağa sola dağıtma, bu saatteki eleme karşı tahşid et, “Yâ Sabûr” de, dayan.

....

bir gün yıllardır sürünen gübre fabrikaları 3 tl lerde iken birazcık mallandım...

sonra kendi içinde birleşmeleri en sonda da iranda satın aldığı fabrikayı bünyesine kattığında arka arkaya gelen haberler ile kağıt bölünmeler hariç 50 tl yi bulmuştu ben 15 den çıkmıştım...

ereğliyi 80 li yıllarda herkese önerirken biz almamıştık..

7 tl den 80 tl yi gördü 7 tl oldu sonrada 14 tl oldu..

ne furya idi...

...

konya 30 tl den 300 tl ye geldi...

netice sabırsızlık...sonuç vahim...
    ....
    gömdüğün sarıkız harici,
    60 bin sarıkızı daha iyi şekilde çoğaltırız dşye sattık sonuç vahim..
    15 bin anca...temettüler hariç..
    ......
    onun için sabır küvvetinizi sağa sola dağıtnadan bekliyoruz...
    .....
    daha ne haberler gelecek...
    ...
    ne haberler..
    ...

bakalım bankacılar yetişecek mi...

bakalım ecz ciler,ihlas cılar yeticelek mi ...yetişeceğiz mi...
    ....
    ytd dir...

Duhul
    Jan 2012
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,043

Esas

Alıntı Originally Posted by melih55 Yazıyı Oku
    Şimdi aşağıdaki açıklama yazısını okuyun ve 5 milyarlık ciro yapan, 9 alt şirketi olan, tasarruf amaçlı 100 binlerce m2 araziye sahip olan, 5 kıtadaki 50'ye yakın ülkeye ihraç yapan, Avrupa'da üretilen araçların yarısında teli kullanılan, NASA'ya, oksijensiz bakırdan üretilen nikel kaplı bakır tel veren, bir şirketin piyasa değerinin ne olması gerektiğini düşünün.

120 milyon dolar mı? 3 milyar dolar mı?

Balboa trene yetiş son vagona atla sensiz tadı olmuyor.

Sarkuysan bir şirketler topluluğudur. Makine yedek parça imalatı ve çevre koruma teknolojileri alanında faaliyet gösteren SARMAKİNA A.Ş., otomotiv ve makine imalatı sektörüne pik ve sfero döküm üretimi yapan DEMİSAŞ A.Ş., pazarlama ve satış şirketi SARDA A.Ş. ile emaye bobin teli üretimi yapan Bemka A.Ş.'nin ortağı Bektaş A.Ş grup içinde yer alan kardeş kuruluşlardır. Sarkuysan'ın yoğun ihracatı çerçevesinde ürünlerini doğrudan pazarlamak üzere bu alanda çok önemli iki ülke olan İtalya'da bir şubesi ve ABD'de 2002 yılında faaliyete geçen SARK-USA isimli satış ve pazarlama şirketi bulunmaktadır. Ayrıca ABD'de yeni kurulan Sark-Wire isimli şirketimiz 2009 yılı sonlarından itibaren ABD'de üretim yapan öncü bir Türk kuruluşu olarak New York eyaletinin başkenti Albany'deki fabrikasında üretime başlamıştır. Bunların dışında küçük çaplı talepleri karşılamak üzere İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezi’nde satış mağazası ile Ege Serbest Bölgesinde ihracat amaçlı katma değeri yüksek ürünler üreten tesisleri bulunmaktadır.

Batan geminin malları dedik dinleyen yok...

Esas

Alıntı Originally Posted by forsa-c Yazıyı Oku
    dolar düşer, altın düşer, bakır düşer, petrol düşer, h çaycı düşmez..
    o mühlet verilmiş olanlardan değil mi! ortaklık hukukunu yok eden, emanete ihanet edenler lanetlenmiştir değil mi,
    aldım diyen yok sattım diyen yok..kilimciler de alıp satmamış..ne iş..
    anlaşılan bilanço dönemi emanetçi hesaplardan yürüyorlar..
    melih bey, mezar sulamaya giderim demiştiniz ya giderken haber verin sürprizim var..

4. Esas

Altlara alış yazdılar mı genelde geri geliyor

Esas

bu hareketleri yapan hayriden izinsiz yapamaz..
    ya hayri dolaylı****yada kilimciler dolaylı****..zaten yakın izlemedeler..ne yaparsa yapsınlar....sorun değil..

Duhul
    Jan 2012
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,043

Esas

Alıntı Originally Posted by bepanten Yazıyı Oku
    bu hareketleri yapan hayriden izinsiz yapamaz..
    ya hayri dolaylı****yada kilimciler dolaylı****..zaten yakın izlemedeler..ne yaparsa yapsınlar....sorun değil..
    Bence bu hareketleri ne Çaycı yapar ne Kilimci. onlar seziz ve derinden gider.
    Alımlarını ortalığı bulandırmadan yaparlar.
    Bu agresif alım yapan yönetimde olmayan ve beyan etme zorunluluğu olmayan şimdilik gizli bir yatırımcı. Zarraba akıl verenler yeni bir şeyh bulmuş olabilirler....

Esas

Alıntı Originally Posted by melih55 Yazıyı Oku
    Bence bu hareketleri ne Çaycı yapar ne Kilimci. onlar seziz ve derinden gider.
    Alımlarını ortalığı bulandırmadan yaparlar.
    Bu agresif alım yapan yönetimde olmayan ve beyan etme zorunluluğu olmayan şimdilik gizli bir yatırımcı. Zarraba akıl verenler yeni bir şeyh bulmuş olabilirler....
    melih bey, mesajımı unutmayın!..
    dün yürek hoplattı..h çaycı sinir krizleri geçiriyordur, gitti 3,00 aldığımız kağıtlar diye..ne yese ne içse fayda etmez tansiyona..
    basıyordur açık hesaptakileri satışa.. tüketecekler diyorsunuz h çaycıyı.

Esas

sarıkız 3,28 gs 32,80..10 sarıkız hissesi 1 gs hissesi alıyor..
    not düşelim kenara.. parite GS/SRK 10...

Sayfa 200/250 İlkİlk ... 100150190198199200201202210 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •