Sayfa 5/328 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2617 madde; 33 - 40 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    583

Esas

AÇIKLAMA:

28 Nisan 2014 tarihinde Şirketimiz Genel Kurulu'nda kabul edilen "Şirket Paylarının geri alımıyla ilgili" madde çerçevesinde Şirketimiz hisselerini 1 lot 4 TL fiyat seviyesine ve toplamda 380.000.000,-TL nominal sermayeye tekabül eden pay tutarına kadar, hisse geri alımı yapabilmesi için Yönetim Kurulu Başkanı Ertan YETİM veya Genel Müdür Murat KURUM'a yetki verilmiştir. Şirketimiz bugüne kadar 110.887.318,-TL nominal sermayeye tekabül eden pay alımı gerçekleştirmiştir. Bununla beraber yine aynı geri alım programı çerçevesinde, toplamda 269.112.682,-TL sermayeye karşılık gelen nominal pay tutarını aşmayacak şekilde, 30 Eylül 2014 den başlamak üzere, 31 Aralık 2014 tarihine ve 1 lot 4 TL fiyat seviyesine kadar, gerekli görülen durumlarda alınabilecek paylar için fon ayrılması ve işlemlerin Yönetim Kurulu Başkanı Ertan YETİM veya Genel Müdür Murat KURUM tarafından yürütülmesine oy birliğiyle Yönetim Kurulu tarafından karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=385429

BIST

(26/09/2014 - 17:00:15)

o gün yaptığım naçizane yorum:

benim anladığım alım için, azami olarak belirtilmiş olan limitler içinde belirtilen kişilere yetki verilmiş. gerekirse bu yetkiler kullanılacak, biliyorsunuz dün kullanıldı, bugün alım yapıldı mı tam hatırlamıyorum. gerekliliğin tanımı yapılmamış ama, yani kaça düştüğünde alım yapılacak gibi..
    - hisseyi en fazla 4'e kadar çıkartmak için alım yapılabilir
    - bu süreçte toplamda 380.000.000,-TL nominal alım yapılabilir

Alıntı Originally Posted by Bedri Akdemir Yazıyı Oku
    2.69 a kadar marj var.o marjı doldururlar mı bilmiyorum.suan görüntü şahane.

Fakat benim hala takıldığım nokta şirketin geri alım haberinin düşmemesi.al dımı almadı mı bilmiyorum. Ve çok merak ediyorum

Esas

Pazartesi günü kırmızı direncin geçileceğini düşünüyorum. 2,72 bugün sadece 1 saniye satışta kaldı. Beklediğim 2,66'nın pazartesi olması zor gibi çünkü Coniler geliyor. Önce 2,82 geçilirse 2,94 daha sonra geri çekiliş 2,82 Sonra oradan bi zıplayış 3,04 potada.

Seansı izledim 2,73 ve 2,74 te saatlerce 2şer milyondan toplam 4 milyon lot bekledi. Kimse vermeyince sinirlendi sildi lotları 2,74'ü 600 bin lotla 2,73'ü 600 bin lotla 2,72'yi 200 bin lotla indirdi aşağıya Ama sadece 1 saniye sonra oraya 1 milyon lot alıcı gelince onu 2,72'den veremedi Şimdi soruyorum gerçek satıcı olan birisi saatlerce 2,74 ve 2,73'ten 4 milyon lot satabilecekken neden 1,4 milyon lotu 2,74, 2,73, 2,72'den vermek istesin!

Son düzenleme : Vidocq06; 27-12-2014 saat: 00:10. Sebep: fiyat değişikliği

Esas

Grafikte fincan kulp formasyonu da olabilir ben o formasyonun şartlarını bilmiyorum. Sadece benzettim fincana Bide büyük TOBO var ama onu konuşmak için erken hele bi küçük kardeşi tamamlasın.

Esas

Sayın akdemir arkadaş şirket geri alım yapabilirim diyo yapacağım demiyo beklemenize gerek yok.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    583

Esas

evet aynen
    sanırım suistimal durumunda tetiklenecek bir oto kontrol, mesela gereksiz aşırı satışlarda karşı tarafı frenlemek için olabilir.
    normal şartlarda yapay bir şekilde alım yapılması bence ayrı bir suistimal.

Alıntı Originally Posted by Nadirren Yazıyı Oku
    Sayın akdemir arkadaş şirket geri alım yapabilirim diyo yapacağım demiyo beklemenize gerek yok.

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    ESKİŞEHİR
    Gönderi
    325

Esas

Yeni başlık hayırlı olsun

Esas

EKGYO;Hissede daha once paylaştığım dalga yapısı geçerlidir,5. dalgaya başlamışız diye düşünüyorum,ufak geri geşlmleerde alım yapılması uygun gorunuyor.

Esas

Peki kısa vade hedefi nedir

Sayfa 5/328 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •