Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
Arama sonucu : 35 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GÖz GÖz GÖztepe

Esas

Göztepe'de yas sürüyor... Taraftarlardan 'İsyan Marşı'

Avrupa'da yarı final oynayan ilk Türk takımı olan, müzesinde bir Cumhurbaşkanlığı, iki Türkiye Kupası bulunduran Göztepe, 82 yıllık tarihinde ilk kez amatör kümeye düşmenin üzüntüsünü yaşıyor.
    Son beş sezonda dört kez küme düşerek Süper Lig'den amatör kümeye inen sarı-kırmızılı ekip, onbinlerce taraftarını gözyaşına boğdu. Üçüncü Lig 3.Grup'ta son yedi maçta bir beraberlik alan, rakip fileleri bir kez bile dalgalandıramayan Göz-Göz, Alsancak Stadı'ndaki 2-0'lık Aliağa Bld yenilgisinden sonra sezonun bitmesine bir hafta kala havlu attı.
    Çok yalnız bırakıldıklarını belirten Göztepe Dernek Başkanı Mustafa Kocaoğlu, Mayıs ayı sonunda yapılacak olağan kongrede yeniden aday olup olmayacaklarının henüz netleşmediğini söyledi. Göztepe'yi kurtarmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Kocaoğlu, transfer yasağı yüzünden dört sezondur altyapıdan yetişen gençlerle mücadele edildiğini, ancak sonunda amatör kümeye düşmenin acısını yaşadıklarını dile getirdi. Geçmiş dönemlerde yöneticilik yapan kişileri mahkemeye verdiğini hatırlatan Kocaoğlu, "Kulübün başında kalsam da, kalmasam da Göztepe'ye yaptıklarının hesabını verecekler" dedi.

Esas

Göztepe'yi inşallah en kısa zamanda yeniden 1. ligde görürüz...

Dinç BİLGİN'de kına yaksın verdiği zararlar nedeni ile...

Esas

Gerçekten çok üzüldüm.Yılların Göztepe'sinin amatör kümeye düşmesi gerçekten çok üzücü.Ankaradan üç takım,Kayseriden iki takım birinci ligte top koştururken İzmirden bir takım bile yok.Yani yıl içinde takımın durumu belliyken üst gruplarda oynayan takımlar bir iki adam veremezmiydi yedeklerden bile olsa. Yazıklar olsun bu durumu seyredenlere!

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    İzmir,Alaçatı
    Gönderi
    10

Esas

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz...

Esas

Alıntı Originally Posted by DARTİNO Yazıyı Oku
    Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz...
    göztepeli kardeşim üzülme TATANGALAR her zaman sizinle

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    İzmir/Göztepe
    Gönderi
    2

Esas

İlk mesajım burada olsun istedim.

Tüm kardeş klüplere selamlar.
    Şanlı Göztepemize 2. lig yolunda başarılar.

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    İzmir,Alaçatı
    Gönderi
    10

Esas

Sn.yıldız çıkışınızı yakından takip ediyorum.İddaa oyununda sayenizde(SAKARYASPOR) güzel bir kazanç elde ettim.İçten dilekleriniz için teşekkür eder,kardeş takım olma özelliğimizin ömür boyu olmasını dilerim.Bugün uzun zamandır aradığım futbolu takımımız oynayınca keyiflendim,iki satır yazıp paylaşayım dedim.Sevgilerimle.

Esas

göz göz göztepe

gençlik yıllarımdan beri bende bir göztepe hayranlığı var..

bu güzel takım ve süper taraftarını 1. ligde görmek istiyorum.

hemde canı gönülden ..

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •