Sayfa 5/575 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 4600 madde; 33 - 40 arası.

Konu: faiz..emlak..dolar..altin.. tezgah alti ve tezgah ustu genel bilgi ve yorum basligi

Esas

Alıntı Originally Posted by nowussy Yazıyı Oku
    Basligimiz hayırlı olsun.
    Arkadaşlar internet Bankacılığindan XAU/USD işlemi yapabileceğim bildiginiz bir banka var mı ?
    Portföyümün büyük kısmı altında (gram altın TL olarak), doların geldiği seviyelerden dolayı portföyümu usd/TL kurundan arindirmak ve XAU/USD olarak altın tutmaya devam etmek istiyorum.
    forex olmaz çünkü kendime güvenemiyorum.
    Bilgisi olan varsa paylasirsa memnun olurum.
    Bol kazançlar.
    Bunun cevabını ben de arıyorum. Fakat tatmin edici cevap bulamadım. Tebde var deniyor ama sırf bu işlem için buraxda hesapaçamam. Enparaya mail attım bu konuda ama bunla ilgili aksiyon almadılar.

Duhul
    Apr 2007
    İkamet
    afyon
    Gönderi
    779

Esas

hayırlı olsun yeni başlık.umarım bütün dostlara faydalı bilgiler paylaşılır.

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,564

Esas

Fibabank suadiye subesi 400 gunluk vadeye kadar yeni bir kampanyali mevduat faizi gerceklestircek....haftaya oranlarida kesinlesecek.....ancak bir fatura getirme sartida var.....

Esas

Hayirli olsun...

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    914

Esas

cenk yoldaşım iyi olmuş bu konu

Esas

Reis dun cok ilginc seyler soyledi.1-faizleri indirebildigimiz en dusuk duzeye indiricez.2-yeni bir sisteme gecicez...sizce soyledikleri bizim icin riskli degilmi?

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    703

Esas

Alıntı Originally Posted by chucky68 Yazıyı Oku
    Rol calma degil.....genel talep.....diger baslikta sadece ekmek yemege izin var......burada sinirsiz cay ve acik bufe kahvalti hersey dahil......dileyen ekmek yer....dileyen acik bufe.....birinde karnin doyar.....digerinde bakar durursun.....biz basligi actik......gerisi biz yoldaslarin direksiyonunda.....ancak diger topikte sadece mevduat faizleri paylasilacak.....emir kesin.........uymak yada illa ben orayada kafama gore yazarim diyende sisteme bas kaldiriyor demektir....biz vazifemizi yapalimda......sonra neden ceza aliyoruz yazilar giyotine gidiyor denmesin......
    Chucky..............................son bebek
    Sayın Chucky başarılar dilerim.
    Bundan sonra fikirlerimi bu başlık altında paylaşacak olup En son ve güncel Mevduat oranlarınıda bu başlık altına yazacağım...

ilk oranlar benden olsun 10,75 Burgan hoş geldin
    10,5 Ykb hoş geldin
    10,50 A-Bank T-Bank
    10,30 Enpara.com

2,5 Burgan Usd hoş geldin

Selamlar

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    616

Esas

Alıntı Originally Posted by mgdv2001 Yazıyı Oku
    ilk oranlar benden olsun 10,75 Burgan hoş geldin
    10,5 Ykb hoş geldin
    10,50 A-Bank T-Bank
    10,30 Enpara.com

2,5 Burgan Usd hoş geldin
    eft ücreti alınmayacak şerhi koydurabiliyor muyuz?
    gerçi ben 10 gün önce mecburiyetten odea 10.15 ten bağladım da. bir sonraki dönüş icin merak ettim.

Sayfa 5/575 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •