Sayfa 890/990 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Başta acemşah hocam olmak üzere herkese hayırlı sağlıklı bereketli bir hafta diliyorum.

2. Esas

Gunaydinlar
    Insanin maliyeti cok yukarlarda olunca hic heyecan yapmiyir )
    Beklemeye dewam
    1000 lot = 1 dmax
    Guzel soz tuttum bunu ))

3. Esas

Hadi be koçum daha iki tavana bile varmadan yoruldun, senden iki tane daha bekliyorum. Sadece kişisel görüşümdür.

Esas

18,95 i de gördüm çok iyi alım talebi var, kafadan tavan açmadan kademe doldurarak gitmesi bir çok yeni ortağımız olduğu anlamına geliyor. Hem cuma gibi 5milyon altı yerine gün sonu 40milyon ve kademeden bahsediyoruz arkadaşlar...

5. Esas

Alıntı Originally Posted by Papi Yazıyı Oku
    18,95 i de gördüm çok iyi alım talebi var, kafadan tavan açmadan kademe doldurarak gitmesi bir çok yeni ortağımız olduğu anlamına geliyor. Hem cuma gibi 5milyon altı yerine gün sonu 40milyon ve kademeden bahsediyoruz arkadaşlar...
    Cok korkuyorum asansorler ne zaman baslar hayirlisi ile

F1453 plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Esas

[IMG][/IMG]
     Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    japon kardesimizin birisi bir seyler yazmis.. her halde sermaye artisi da bu yuzden olsa gerek...

agir hafriyat isuzu kamyonlarini tırlarini yakinda sokaklarda gorecegiz galiba...?

forda rakip mercedese rakip bir isuzu ancak boyle urunlerle olur...

https://t.co/L6mZygK1g7

Esas

Alıntı Originally Posted by Papi Yazıyı Oku
    İnan bedelsizi katlar bu helal olsun yazılarınızı okurken eşim de bazen okuyor yine mi acem yazmış diyor ona söyle 3 güne öleceksin deseler çıkacak diyor, her dediğinin çıktığını yazdığın yazını okudu helal olsun dedi. Acem muhteşem bir haber verdin, kar marjı yüksek bir segmente giriyoruz. Şükürler olsun bugünü de gördük.
    ben bunlari hep soyledim ..
    3-5 kademe ugruna malsiz kalmayin dedim..

boyle agir kamyon ve tır isine ford girerken 4-5 tl lerde sanci cekmisti. simdi 10 milyar degerde
    biz yakn vadede belki bir ford olamayiz ama su anki piyasa degerimiz fabrika mizin arsa degeri bile degil...

8. Esas

Mayıs ayından bu yana kağıttayım aldığımdan itibaren hep düştü sürekli eksi bakiyedeydim maliyet düşürmek için biraz daha aldım ama son zamanlarda zararım çok büyümüştü satmak imkansızdı kağıt öyle sığı bir hale dönüşmüştü ki elimdekini sıkışsam satamazdım
    6 ay zarardan sonra birbuçuk günde kara geçtim dolar bazında olmasa da ana para ve reel faiz olarak bakıldığında karla sattım

Hisseye inancım tamdı hala inanıyorum ama bu tür hareketlerde kağıt temel analizi ile değer görmüyor her an tavan da yapabilir tabanda

Sayfa 890/990 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •