Sayfa 3/49 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 388 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ATSYH - Atlantis Yatırım Holding A.Ş.

Esas

ulan yalandanda olsa bi yukarı yapıyormuş gibi bile yapmıyor ölmüş eşşek gibi ökküz gibi ne hacim var ne şu ne bu ...

Esas

bu hafta piyas allak bullak olmus tabi buradan farklı bişey beklemek yanlıs olurdu, bişey alıp satıyorlar aydın bey mayıs ödemesi martta yapıyor -2 zararımız -4 de cıkıyor hedef ne acaba baska hisseler yukarı hedef koyar bizimkilerde asağı koymus ellerinde mal mı yok bunların 8 milyon lotun % kacı bunlarda....

3. Esas

Kağıttan herkes ümidini kesmiş, sıkıştı diyen birşeyden anlamayanlarda gaz veriyor. 0.40 a bile düşse kimse ne oldu diyemez ki Gidişat öyle. Kagıtta toplu malı olanlar 1,50 lerde malı vermiş. Bu fiyatlardan girilmiyorsa ümit yok demektir. Ytd

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by dainom Yazıyı Oku
    bu hafta piyas allak bullak olmus tabi buradan farklı bişey beklemek yanlıs olurdu, bişey alıp satıyorlar aydın bey mayıs ödemesi martta yapıyor -2 zararımız -4 de cıkıyor hedef ne acaba baska hisseler yukarı hedef koyar bizimkilerde asağı koymus ellerinde mal mı yok bunların 8 milyon lotun % kacı bunlarda....
    Şirket sahibinde %5 mal var

Esas

Geçen günlerde bir arkadaş bu hisse ancak bağgıda yı almaktan vazgeçtiğini açıklarsa kurtulur harekete geçer filan yazmıştı aha işte açıklamaya yapmış bugün...

Esas

Alıntı Originally Posted by ogeday Yazıyı Oku
    Geçen günlerde bir arkadaş bu hisse ancak bağgıda yı almaktan vazgeçtiğini açıklarsa kurtulur harekete geçer filan yazmıştı aha işte açıklamaya yapmış bugün...
    Ben yazmıştım.Bence kağıt için olumlu bir hareket.Bakalım yansıyacak mı.Bu alım haberi sebebiyle olumsuz etkilemişti.

Esas

%5 varsa oda iyiymiş Şimdi bu aydın ıldız bağ gıdanın sahibi ( benim aklımda kalan bu )
    eğer ki bag gıdadan vaz gectilerse sizce aydın ıldız burada kalırmı bence sorulması gereken soru bu,
    tabi %5 hisseyi nereden aldı buraya hangi maksatla geldi ve hisse neden bu seviyelere indi..
    Bence bag gıda alsalar daha iyidi en azından bir yatırım olurdu şimdi bos boş yastıyorlar bu
    firma nasıl para kazanacak fikri olan varmı 1 calısanı gerci benim girdiğimde 7 kişi calısyordu sanırm batsa daha iyi bizim mahalledeki bakkalda bile 2 kişi calısıyor.

Esas

http://finans.mynet.com/borsa/haberd...0150330180035/ bizim patron Etiler'in %15'lik kısmını satın almış. Bizim kağıt yerlerde sürünüyor mübareklerden başka kağıtları devralıyor.Yapıyorlar bişiler ama umarım güzel olur bizim için.

Sayfa 3/49 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •