Sayfa 102/926 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7402 madde; 809 - 816 arası.

Konu: IPEKE - İpek Dogal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş.

1. Esas

asyab%5 prim. birseyler geliyor birseyler olacak siki siki bagladim lotlarimi ya sabir ya sabir ya sabir koza ipek asyab prkme kozal hadi aslanlarim ya sabir

2. Esas

Son 20 dk da olan oldu. Sebebi nedir ki?

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

3. Esas

son 30 dakika cokta onemli degil bence. kotu beklenti olsaydi koza da inerdi. hem aort da inmedi. son 30 dakika aort indirmeye yeterli degildir. tombulun biri ters basmistir ardindan nooluyo yav diyen panikciler ve otomatik robot emirler stoploss yapmistir vs. e bize de mal arttirma firsati verdi saolsun tombul kedi hehe. trafoya kacar yarin kaybolur ? )

Esas

Olası senaryom şu: Seri başlatmalarını bekliyorum, 3 günlük tavan gibi birşey...Aniden, apansızın...Bir de seçim öncesi son haftalarda bekliyorum...Seçimden sonra iyi bir düzeltme, sonra bekletir, operasyon bitti dedirtir, tam da o sıra devamı gelir...Yani öyle umuyorum inşallah...

5. Esas

Alıntı Originally Posted by borsaci2015 Yazıyı Oku
    son 30 dakika cokta onemli degil bence. kotu beklenti olsaydi koza da inerdi. hem aort da inmedi. son 30 dakika aort indirmeye yeterli degildir. tombulun biri ters basmistir ardindan nooluyo yav diyen panikciler ve otomatik robot emirler stoploss yapmistir vs. e bize de mal arttirma firsati verdi saolsun tombul kedi hehe. trafoya kacar yarin kaybolur ? )
    Nedir bu kedilerden çektiğimiz... Hissemize bulaşırlar, seçim gibi önemli bir gecede trafoya girerler. Bu kediler bu işi kasıtlı yapıyor gibi...

Esas

Açığa satış varmıydı bugün?

Al,sat,tut ve yatırım tavsiyesi değildir...

Esas

Hedef yukari

Esas

Alıntı Originally Posted by wolwoo Yazıyı Oku
    Olasý senaryom þu: Seri baþlatmalarýný bekliyorum, 3 günlük tavan gibi birþey...Aniden, apansýzýn...Bir de seçim öncesi son haftalarda bekliyorum...Seçimden sonra iyi bir düzeltme, sonra bekletir, operasyon bitti dedirtir, tam da o sýra devamý gelir...Yani öyle umuyorum inþallah...
    Sizin dusuncelerinuzi paylasiyorum zamaninda 2006 da koza 1 den 20 gitmisti ipekte 10 tl ustune cikarmi

Sayfa 102/926 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •