Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Arama sonucu : 34 madde; 1 - 8 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir

Esas KRDMA - Kardemir

Hayırlı Olsun.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

yeni başlık ve pazar hayırlısı olsun

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Balıkesir
    Gönderi
    203

Esas

Cok ihmal edilmis. Bu kagidi almak sehre uzak bir yerden kelepir arsa almak gibi. Gec de olsa para kazandiracagi kesin.

Esas

işte en sevdiğim kağıt tipi. hem geleceği var hem de forumda hiç yazanı yok

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Balıkesir
    Gönderi
    203

Esas

a grubu b ye göre hep sönuk kaldı aslında hiç bir farkları yok hatta yönetim kurulunda daha avantajlı ama yönetim kurulundaki adilerden yatırımcılara hiç bir pay kalmadığı için şirketin borsadaki imajıda mahvoldu gitti.tüm yönetimin defolup gitmesi lazım arpalık gibi aypmışlar güzelim şirketi.

Esas

Alıntı Originally Posted by guzelonlu Yazıyı Oku
    a grubu b ye göre hep sönuk kaldı aslında hiç bir farkları yok hatta yönetim kurulunda daha avantajlı ama yönetim kurulundaki adilerden yatırımcılara hiç bir pay kalmadığı için şirketin borsadaki imajıda mahvoldu gitti.tüm yönetimin defolup gitmesi lazım arpalık gibi aypmışlar güzelim şirketi.
    2016 yılı demirçelikte iyi olacak

Duhul
    May 2013
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    1,370

Esas

2009 dan gelen mavi yükselen trend için son nokta ve destek 1.15 TL.

Esas

Alıntı Originally Posted by abramm Yazıyı Oku

2009 dan gelen mavi yükselen trend için son nokta ve destek 1.15 TL.
    artık dibini daha hala bulamadıkmı endeks 74 400

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •