Sayfa 1053/1053 İlkİlk ... 5355395310031043105110521053
Arama sonucu : 8422 madde; 8,417 - 8,422 arası.

Konu: MEPET - Mepet Metro Petrol ve Tesisleri San. ve Tic. A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Anlayamadım ne demek istediğinizi . ama iyi birşeydir herhalde.
    Diyorumki ;
    1-bu düzenbaza hapis cezası verdirmişler ya onu diyorum demekki boşuna yapmamışlar
    2-Zaten bu adam alacağım dediği hisseleri önceden yancılarına yaklaşık 2.10 ortalamadan aldırmış ve şimdidide birkaç kademede milyon lot alışlar milyon lot satışlar görürsen şaşırma Mal sahibine geçmiş olacak.
    3- Bu çaycı dünyanın bir numaralı kan emicisidir.

Esas

Madde 1 ve 3 zaten anlamıştım. Diğeri anlaşılmamıştı. Valla ne desem yine anlamadım. 2.10 dan aldırdı. Tamam. Yandaşlarına aldırdı. Tamam. Milyon lot alış satışın buna ne faydası olacak. Veya yandaşlarına neden tavandan aldırdı. Halen o yorumunuzu anlamadım. Neyse çokta önemli değil. anlamasamda olur.

Esas

Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Madde 1 ve 3 zaten anlamıştım. Diğeri anlaşılmamıştı. Valla ne desem yine anlamadım. 2.10 dan aldırdı. Tamam. Yandaşlarına aldırdı. Tamam. Milyon lot alış satışın buna ne faydası olacak. Veya yandaşlarına neden tavandan aldırdı. Halen o yorumunuzu anlamadım. Neyse çokta önemli değil. anlamasamda olur.
    2.maddeyi tekrar açıklayım . Şimdi bu adam 3milyon 750 bin lotu almaya kalksa bu tahta 5 lere kadar gider.Fakat adam o fiyatlardan alırmı.Onun için diyelimki sen benim arkadaşımsın yani yancımsın sana para veriyorum sen o tavan hareketinde 3750.000 lotu aldın diyelim bende sonra açıklama yapıyorum 3750.000 alacam sonra sen o aldıklarını satışa yazarsın bende birkaç dakka içinde almış olurum.Ve kapa yaptığım açıklama geçerli olmuş olur

Neyse bunla baş edilmez hayırlısı olsun.

Duhul
    Jan 2010
    Gönderi
    3,170
    Blog Yazıları
    47

Esas

herif-i la şerif...

Esas

Alıntı Originally Posted by senyaz Yazıyı Oku
    2.maddeyi tekrar açıklayım . Şimdi bu adam 3milyon 750 bin lotu almaya kalksa bu tahta 5 lere kadar gider.Fakat adam o fiyatlardan alırmı.Onun için diyelimki sen benim arkadaşımsın yani yancımsın sana para veriyorum sen o tavan hareketinde 3750.000 lotu aldın diyelim bende sonra açıklama yapıyorum 3750.000 alacam sonra sen o aldıklarını satışa yazarsın bende birkaç dakka içinde almış olurum.Ve kapa yaptığım açıklama geçerli olmuş olur

Neyse bunla baş edilmez hayırlısı olsun.
    spk nunu yermi peki?eğer sizin dedğiniz gibi ise o işlem geçen cuma ki tavan olmasında yapıldı demektir.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Sayfa 1053/1053 İlkİlk ... 5355395310031043105110521053

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •