Sayfa 390/400 İlkİlk ... 290340380388389390391392 ... SonSon
Arama sonucu : 3194 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: ARSAN -Arsan Tekstil Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Burdan bütün ky ler adına ARIKAN ailesine bir kaç sorum olacak.
    Son 5 yılda %20 ortağı olduğu akedaştan aldığı 100 milyon temettü ne oldu?
    Sadece iştirakinden 100 milyon temettü alan şirketin ederi 120 milyon nasıl olur?
    Niye şirket içerinde farsan kurulup alım yapılan hisseler oraya alınıp kaydırılıyor?
    10 yıldır yatırım yapılıp piyasa değeri 200 milyon olan %40 ortak olduğumuz armadaş niye bilançoda yer almıyor?
    Kaç ailenin ocağını söndürdünüz?
    Kaç ailenin yuvasını yıktınız?
    Kaç ailenin geleceğini çaldınız?
    Kaç yetim hakkı yediniz?
    Sizin hakkınızda yapılan söylemlerden hiçmi rahatsız olmuyorsunuz?
    Ytd
    Hatırlatmada fayda var. Ytd

Esas

Akedaş /armadaş /farsan /arsan dan ayrı ayrı aldığınız binlerce tl maaş alırken o parayı hakettiğinizi düşünüyorsanız yazık diyorum başka bir şey demiyorum. Ytd

Esas

Adamların meslekleri dolandırmak Onlar için gurur namus şeref boş şeyler para için....... Satar bunlar. Ytd

Esas

Mezarcıların parası bitti herhalde hacimde yapamıyorlar komisyon aldığı verdiğini karşılamıyor. Ben hep söylüyorum arsan tahtasında ky nin işlemi günlük 20-30 bin lotu geçmez. Bizim zübükler sabah 8 de alışa 500 satışa 800 bin lot mal yazıyor. Ytd

Esas

Hisse gitmesin diye harcadıkları performansı şirketi büyütmek için harcasalardı şu an arsan imkb nin en gözde şirketlerinden olurdu. Hisseyi bu fiyatlardan yaklaşık 3 milyon lot alan kim arıkanlar. Böyle olunca hşssenin çöp fiyatlarında olması kimin işine yarar arıkanların. Başka analiz yapmaya, niye gitmediğine kafa yormak gerekirmi? Bence bütün cevaplar bu yazıda. Kasada 40 milyon nakit var dolaşımdaki hisseleri toplayıp kendi ailesine temettü dağıtma niyetinde herhalde. Ytd

6. Esas

Yarın yine 1.38-1.39 kapatıp hasta etmeye devam eder bizi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Hadi bakalım pazartesi elimde avucumda ne kadar kaldıysa bu fiyatlardan alım yapıyorum. Hadi bakalım mal mı almaya çalışıyorsun malmı satmaya çalışıyorsun görücez. Ytd

8. Esas

Alıntı Originally Posted by kırkdört Yazıyı Oku
    Yarın yine 1.38-1.39 kapatıp hasta etmeye devam eder bizi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Teşekkürler ARSAN

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 390/400 İlkİlk ... 290340380388389390391392 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •