Sayfa 3/48 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 384 madde; 17 - 24 arası.

Konu: CLKHO - CLK Holding A.Ş

1. Esas

Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku
    YA ARKADASLAR HESAP KİTAP BİLMEYEN ADAMLARİN APTAL SAPTAL BOS BOS ACİKLAMALARİNİ OKUMAYİN.

ALLAHASKİNA YOK KARKİM 27 MİLYONA SATİLMİSMİS.

BEHEY ARİTMETİK HESAP KİTAP BİLMEZ ZEKA KUPLERİ

KARKİMİN YUZDE 62.98 i 28.3 MİLYONA SATİLDİ. TAMAMİ DEGİL. GERİ KALANİNA DA (BUYBACK DUSUKDUKTEN SONRA) BU FİYATİN YUZDE 20 UZERİNDEN CAGRİ YAPİLDİ VE CAGRİYA GELEN MAL KARSİLANDİ.

BUYRUN KAYNAGİ DA BURDA.

http://www.virahaber.com/haber/borsa...ildi-27484.htm

DAHA 2 TANE ARİTMETİK HESABİ YAPAMAYAN ADAMA BİDE SİRKETİ KURTARACAK GOZUYLE BAKİYORSUNUZ YA GERCEKTEN İNANAMİYORUM.
    YARİN BUGUN OLAYLARLA HİC İLGİSİ OLMAYAN CAGRİSİ YAPİLİP AYRİLAN VE BU CAGRİ SURECİ SPK TARAFİNDANDAN DA ONAYLANMİS KARAKAYA AİLESİ; BUNLARA BURDA ANLAMSİZCA ADLARİ GECİRİLDİGİ İCİN BİR DAVA ACARSA BUNLAR KACACAK YER ARARLAR. BİZDE ORTADA KALİRİZ. BUNDAN KORKUYORUM. (HAYATİMDA BORSADAN TEK PARAYİ BU HİSSENİN CAGRİ ZAMANİNDA KAZANDİM SONRASİNDA YENİ SAHİPLERİNE GUVENİP TEKRAR ALDİM VE KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM)
    Senin faydan ne ?

Esas

Önemli Duyuru:

Bizleri dolandıran ahlaksızların tüm yaptıkları yanına kar kalmasın, helal paramı kurtarmak istiyorum diyorsanız, aylardan beri türlü fedakarlıklarla çalışma tamamı küçük yatırımcıdan oluşan yönetimdeki arkadaşlara katılın. Katılmak isteyen arkadaşlar özelden yazabilir. Yönetim organizasyonu yapan arkadaşlarla katılımına yardımcı olurum. İnşallah yakında çektiğimiz tüm sıkıntılar son bulacak.
    Saygılarımla,
    Cml.Syr.

Duhul
    Apr 2010
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    1,086

Esas

Sn Araştırmacı, son derece net ve açıklayıcı bilgileriniz için teşekkürler. Bundan sonra bize düşen yukarıda açıkladığınız durumu çözmek için iyiniyetle gayret gösteren yeni yönetime sonuna kadar sahip çıkıp onları desteklemek, maddi manevi yardımcı olmak ve bu oluşumdan haberi olamayan tüm clkho yatrımcılarını bu oluşuma destek vermeye çalışmak. Eğer başarılı olunursa borsa tarihine altın harflerle yazılan bir ilk gerçekleştirimiş olacak ve bunda sonra ky'yi soymaya çalışan üçkağıtçı, yalancı dolandırıcılara iyi bir ders vermiş olunacaktır, saygılar
     Alıntı Originally Posted by Araştırmacı Yazıyı Oku
    Faruk AKYÜZ beye iyi niyetli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Bu açıklamaları yapmadan önce Ar Tarımında yönetim kurulu üyesi olduğu için ben de kendisinin Ayhan ın adamı olduğu düşüncesi hakimdi. Ancak bu açıklamalardan sonra düşüncem değişti. Faruk beyi hesap kitap bilmiyor diye suçlamak yanlış, bu işlerden anlamadığını ve SPK ya yardımcı olması için görüştüğünü kendisi söylüyor. Burada önemli olan iyi niyetli ve dürüst olup çalışmak, şu anda bize düşen görev suçlamak yerine Yönetim Kurulu başkanına yardımcı olmak ve şirketin içini boşaltanlardan hesap sormak ve yasal yolları kullanarak şirketin eski haline getirilmesi sağlamak. Faruk beyin açıklamasında KARKİM in satılmasıyla ilgili eski sahibi KARAKAYA ailesiyle ilgili olumsuz ifade yok. Açıklamalarında anlatmak istediğini basit ve net olarak ifade edememiş, bu da konuya tam vakıf olmadığını, ancak iyiniyetli olduğunu gösteriyor. Ayrıca açıklamasında tespit edilen usulsüzlüklerle ilgili ne gibi işlem yapılacağı gibi konulara değinilmemiş, bu konularda da yatırımcıları bilgilendirmesi gerekmektedir.Açıklamalardan anlaşılan; 1-KARKİM satışında, satış tutarının 21 milyon TL. lik kısmının KARKİMİN nakit parasıyla ödendiği. 2- 480 bin TL’ye alınan Evrensel Madenciliğin 12 milyon 495 bin TL.ye CLK Holdinge satılması. 3-Hiçbir değeri olmadığı(varsayımlar ve şişirilen ciro ile yüksek değer tespit edilerek) ifade edilen Çelik İplikin %55 inin 25.195.617 TL bedelle CLK Holdinge satılması. 4-Usulsüz Çekler, Karkim binasının haczedilmesi gibi çeşitli dalaverelerle şirketin zarar uğratılması. Yapılan bu tüm usulsüzlükler belgelendirilerek, şirketin uğradığı toplam zarar tutarı kadar tazminat davası(veya yasal olarak bir yolu varsa çelik iplik ve Evrensel madenciliğin satışı iptal edilerek parası Murat ÇELİK ten tahsil edilmeli) ve sorumlular hakkında ceza davaları açılarak hesap sorulmalı, şirket eski haline getirilmeye ve 5-10 bin civarında mağdur edilen küçük yatırımcı kurtarılmaya çalışılmalıdır. Bundan sonra bir yol haritası belirlenerek yapılan çalışmalar(Zarar tespiti, açılan veya açılacak davalar, şirketin bundan sonraki hedef ve faaliyetleri, yasal toplaların hazırlanması ve SPK ya gönderilmesi, Şirketin tahtalarının açılması gibi konularda) belirli aralıklarla kamuya duyurulmaya devam edilmelidir.

Esas

SPK başkanı dinlemiş. Dinlemekle olmaz gereğini yapmalı.Küçük yatırımcıyı korumalı ve clkhol işlemlere açmalıdır.

Esas

SPK başkanı dinlemiş. Dinlemekle olmaz gereğini yapmalı.Küçük yatırımcıyı korumalı ve clkhol işlemlere açmalıdır.

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    FB CUMHURİYETİ
    Gönderi
    4,005

Esas

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=440062

artog bilançosunu göndermiş,bakalım bunun ki ne zaman gelecek,hayırlısı olsun....

7. Esas

Bu bilanco gonderse tahtasi acilsa ne olacak taban taban gitmeye devam edecek.

Esas

gitsin kardeşim yeter ki açılsın bilinmezlik daha zor..

Sayfa 3/48 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •